Tydzień z AKWENem #36

Jak co tydzień, przedstawiamy krótką informacje o tym jak można spędzić z nami aktywnie czas wolny.


W najbliższy wtorek odbędzie się ostatni w tym roku Marsz po Zdrowie – wspólny Rajd Nordic Walking + ognisko. Cykl letnich spacerów zakończony zostanie trasą na terenie Przystni AKWEN Marina w Czerwonaku. Na finiszu wspólnych marszy czekać będzie ognisko.


13 września szykuje się kolejna edycja Bolechowo na Sportowo – Aktywny Czerwonak Nocą vol. 32. Do wyboru standardowo jedna z trzech opcji: bieg na dystansie 5 lub 10 km albo pięciokilometrowy marsz nordic walking.


21 września na skateparku w Koziegłowach będzie miała miejsce 4 edycja Skejtuję z Głową ROWEROWE SHOW na skateparku. Gościem specjalnym tego dnia będzie Jonasz Pakulski rowerowy akrobata, uczestnik X edycji programu Mam Talent. Wydarzenie organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2022.


Letnie spływy kajakowe dobiegają końca. Ich cykl cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zostały jeszcze wolne miejsca na ostatni w tym sezonie termin tj. 24 września. W celu zapisu prosimy wysłać wiadomość e-mail na adres: a.kaminska@akwenczerwonak.pl


Zapraszamy na zajęcia fitness organizowane w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Treningi odbywają się w poniedziałki, wtorki oraz czwartki. Do wyboru shape, pośladki, zdrowy kręgosłup, pilates, lub TBC. Zajęcia w karnecie kosztują 8 zł (zajęcia dwa razy w tygodniu) lub 10 zł (zajęcia raz w tygodniu). Wejście jednorazowe kosztuje 15 zł! Dokładny grafik i informacje o zapisach znajdują się w zakładce GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS 


Zachęcamy do skorzystania z chaty grillowej na Przystani AKWEN Marina  w Czerwonaku, tak, na zamknięcie sezonu grillowego😊 Żeby ją zarezerwować wystarczy zadzwonić pod numer 61 41 51 678 (od poniedziałku – piątku w godzinach 8:00-16:00)


Po tym jak entuzjastycznie przyjęty został TRIATHLON KIDS Czerwonak 2022, zdecydowaliśmy się zorganizować Czerwonak Cross Duathlon KIDS 2022, który odbędzie się 25 września. Zapisy ruszają 8 września.


Czerwonak Cross Duathlon odbędzie się również 25 września. Zostało ostatnie 18 pakietów startowych dla osób biorących udział indywidualnie oraz 6 dla startujących w sztafetach. Link do zapisów: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/duocykl-czerwonak

Życzymy udanego weekendu! 

Skip to content