Search
Close this search box.
napisz do nas lub zadzwoń

dane kontaktowe

Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN w Czerwonaku

Gmina Czerwonak
Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN w Czerwonaku

ul. Leśna 6, 62-004 Czerwonak
NIP 777-312-94-84

nr rach. 04 1020 4027 0000 1102 1217 4100

Centrala tel. 61 812 14 04

Mapka dojazdu

Dane kontaktowe

Arkadiusz Bednarek

tel. 61 646 01 62
a.bednarek@akwenczerwonak.pl

 tel. 61 415 19 13

Jan Ratajczak
Menedżer sportu
tel. 61 415 16 82
j.ratajczak@akwenczerwonak.pl

Agata Kuszyńska
Kierownik
Centrum Kultury i Rekreacji, AKWEN Marina, AKWEN Tropicana
tel. 61 415 16 83
a.kuszynska@akwenczerwonak.pl

Tomasz Staszczak
Kierownik – Gospodarz obiektów
tel. 61 415 16 79
t.staszczak@akwenczerwonak.pl


Joanna Andrecka

tel. 61 415 16 78
j.andrecka@akwenczerwonak.pl

Agnieszka Kamińska
tel. 61 415 16 78
a.kaminska@akwenczerwonak.pl

Tomasz Trawa
tel. 61 415 16 82
t.trawa@akwenczerwonak.pl

tel. 61 646 01 67

Adam Materna
Kierownik obiektów sportowych i rekreacyjnych
tel. 61 646 01 65
a.materna@akwenczerwonak.pl

Monika Lehmann
tel. 61 646 01 65
m.lehmann@akwenczerwonak.pl

Wojciech Grabiński
tel. 61 646 01 62
w.grabinski@akwenczerwonak.pl

Arkadiusz Bednarek

Kierownik ds. sportu, turystyki i rekreacji
tel. 61 646 01 62
a.bednarek@akwenczerwonak.pl

Dorota Czostek
Główna Księgowa
tel. 61 646 01 41
d.czostek@akwenczerwonak.pl

Małgorzata Witkowska
mwitkowska@akwenczerwonak.pl 

Joanna Wawrzyniak
j.wawrzyniak@akwenczerwonak.pl

Beata Staszczak
Główny specjalista ds. kadr i płac
tel. 61 646 01 43
b.staszczak@akwenczerwonak.pl

Anna Basińska
Inspektor ds. księgowości i kadr
a.basinska@akwenczerwonak.pl

Jagoda Kornet

Inspektor Ochrony Danych
iod@akwenczerwonak.pl

Skip to content