Kontakt

Informujemy,  że na skutek pożaru dachu hali sportowej w Czerwonaku 21 lipca 2022 r. obiekt został wyłączony z użytkowania do odwołania. Kontakt z pracownikami, którzy mają przy hali swoje biura jest możliwy za pomocą poczty e-mail (adresy poszczególnych osób podajmy niżej). Dostępny jest również numer centrali Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, pod którym mogą uzyskać Państwo informacje o naszych obiektach, zajęciach sportowych i organizowanych przez nas wydarzeniach.

Dane do faktury

Gmina Czerwonak
Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN w Czerwonaku
ul. Leśna 6, 62-004 Czerwonak
NIP 777-312-94-84
(Uwaga! Zmiana nazwy i numeru NIP od 1.01.2017)
nr rach. 04 1020 4027 0000 1102 1217 4100

Biura CRKF AKWEN i hala sportowa w Czerwonaku

ul. Leśna 6, 62-004 Czerwonak

Biura zostały tymczasowo przeniesione, a hala jest niedostępna do odwołania

Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

ul. Piłsudskiego 3, 62-028 Koziegłowy
Centrala tel. 61 811 11 51; fax. 61 811 11 52

Przejdź do ePUAP

skrytka ePuap: /CRKF_AKWEN/SkrytkaESP

Dane kontaktowe

Piotr Stańczak

e-mail: p.stanczak@akwenczerwonak.pl

Dorota Czostek

Główna Księgowa

d.czostek@akwenczerwonak.pl

Anna Szajer

Zastępczyni Głównej Księgowej

a.szajer@akwenczerwonak.pl

Małgorzata Witkowska

Inspektor ds. księgowości

mwitkowska@akwenczerwonak.pl 

Beata Staszczak

Główny specjalista ds. kadr i płac

b.staszczak@akwenczerwonak.pl

Anna Basińska

Inspektor ds. księgowości i kadr

a.basinska@akwenczerwonak.pl

Agata Kuszyńska

Kierownik
Centrum Kultury i Rekreacji
Kąpielisko Akwen Tropicana

Przystań Akwen Marina
tel. 61 415 16 83
a.kuszynska@akwenczerwonak.pl

Jan Ratajczak

Menedżer sportu
tel. 61 415 16 82
j.ratajczak@akwenczerwonak.pl

tel. 61 415 19 13

tel. 61 646 04 89

Tomasz Staszczak

Kierownik – Gospodarz obiektów
tel. 61 415 16 79
t.staszczak@akwenczerwonak.pl

Joanna Andrecka
tel. 61 415 16 78
j.andrecka@akwenczerwonak.pl

Agnieszka Kamińska
tel. 61 415 16 78
a.kaminska@akwenczerwonak.pl

Tomasz Trawa
tel. 61 415 16 82
t.trawa@akwenczerwonak.pl

Wojciech Grabiński

w.grabinski@akwenczerwonak.pl

Arkadiusz Bednarek

Kierownik ds. sportu, turystyki i rekreacji

a.bednarek@akwenczerwonak.pl

numer tymczasowo niedostępny

Skip to content