Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach pełni funkcję gminnego ośrodka, w którym łączy się wydarzenia kulturalne, artystyczne, sportowe i rozrywkowe. Oferuje nowoczesne przestrzenie do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju eventów i szkoleń.

Do dyspozycji są klimatyzowane sale wielkością dostosowane do różnych potrzeb:

Sala widowiskowa (334 m2
) – sala o wymiarach 23 m x 14 m, posiada nowoczesne wyposażenie audio-video, jest miejscem wydarzeń kulturalnych, koncertów i konferencji. Możliwy jest podział sali na dwie niezależne części (również audio i video), dzięki czemu można w sali organizować odrębne wydarzenia. W sali znajduje się 335 miejsc siedzących w tym 119 na trybunie. W sali może jednocześnie przebywać maksymalnie 370 osób. Sala posiada trybunę teleskopową (składaną). Szerokość sceny to 13,8 m, natomiast jej głębokość to 4 m (podstawowa) lub 6 m (w wersji rozkładanej). Możliwość skorzystania z wytwornicy dymu.

Sala warsztatowa (100 m2 –  wyposażona z jednej strony duże lustra, a z drugiej szafy z lustrami, przeznaczona przede wszystkim do prowadzenia zajęć sportowych. Przy sali znajduje się szatnia, która umożliwia uczestnikom przygotowanie się do zajęć. W sali warsztatowej można zorganizować zajęcia sportowe i edukacyjne, spotkanie firmowe, konferencje prasowe i inne wydarzenia.

Przestrzeń edukacyjna (61 m2) – przeznaczona do mniejszych spotkań i szkoleń.

Sala plastyczna – sala wykorzystywana przez Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” na potrzeby zajęć prowadzonych dla dzieci i młodzieży.

Udogodnienia:
– parking na 60 miejsc
– sale dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową
– dodatkowe usługi: basen, sauna, siłownia

Dojazd:

Galeria - sala widowiskowa

Galeria - sala warsztatowa

Galeria - przestrzeń edukacyjna

Skip to content