Search
Close this search box.
przystań rzeczna położona w malowniczej scenerii

AKWEN Marina w Czerwonaku

Adres obiektu

ul. Portowa 1, 62-004 Czerwonak

Telefon kontaktowy

601 856 659 (kwiecień-październik)
61 415 16 78 (listopad-marzec)

Czynne od kwietnia do października

7:00-22:00

Informacje o obiekcie

Przystań rzeczna położona w malowniczej scenerii Warty znajdująca się na trasie Wielkiej Pętli Wielkopolski, dokładnie na 234 km rzeki. Miejsce przystosowane zostało do cumowania kilkunastu jednostek pływających oraz wodowania łodzi, a przyległy teren umożliwia wypoczynek w wielu formach.

Można tu m.in. zorganizować piknik lub ognisko, wynająć domek grillowy, skorzystać z boiska do siatkówki plażowej. Do dyspozycji gości jest ogrodzone i strzeżone pole biwakowe, a w pobliżu znajduje się parking. Działa tutaj Wielkopolska Grupa Sportów Wodnych KILWATER. Obiekt monitorowany 24 h.

Wyposażenie i udogodnienia:

Turystów przemierzających Wielkopolskę zachęcamy do skorzystania z pola biwakowego. Na AKWEN Marinie można skorzystać z bazy biwakowej (miejsce dla 6 namiotów i 4 kamperów). Przy każdym znajduje się słupek dystrybucyjny z energią elektryczną. Oczywiście zapewniony jest dostęp do bieżącej wody, prysznica i toalet. Obiekt jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością i matek z małymi dziećmi. 

Można bezpłatnie grillować ze swoim sprzętem, należy jednak pamiętać o zakazie spożywania alkoholu i posprzątaniu po sobie. 

Za dodatkową opłatą (zgodnie z obowiązującym cennikiem) można wynająć:

Skip to content