Search
Close this search box.
zapraszamy na czerwonackie Mazury

Kąpielisko AKWEN Tropicana

Adres obiektu

ul. Plażowa 1, 62-005 Owińska

Telefon kontaktowy

61 666 13 49

Czynne od czerwca do sierpnia

10:00-20:00

dopuszczalne metody płatności

gotówka i karty płatnicze

Informacje o obiekcie

Kąpielisko powstało przy jednym ze zbiorników wodnych będących pozostałością po żwirowisku. Urządzone jest w nieco egzotycznej konwencji: piaszczysto-trawiasta plaża o powierzchni ponad 1,5 tys m², palmy i daszki trzcinowe wraz z czystą wodą tworzą sprzyjający wypoczynkowi klimat.

Kąpielisko ma 20-metrowy pomost, wypożyczalnię sprzętu pływającego, boiska do gier zespołowych, plac zabaw, strefę atrakcji wodnych dla dzieci, punkt gastronomiczny, sanitariaty (przystosowane również dla osób z niepełnosprawnością) oraz parking (100 m od plaży).

Kąpielisko AKWEN Tropicana czynne jest od czerwca do końca sierpnia i przez cały ten okres strzeżone przez ratowników w godz. 10.00-20.00. W pobliżu znajduje się wyciąg do wakeboardingu, który pozwala płynąć na specjalnej desce lub nartach wodnych z prędkością ponad 40 km/h.

Na najmłodszych czekają:

Inne dostępne atrakcje:

Przed kąpieliskiem znajduje się również siłownia zewnętrzna. Udostępniamy: rower jeździec, biegacz z orbitrekiem, wioślarz z prasą, poręcze z drabinką, ławeczka z prostownikiem, krzesło z wyciągiem surfer w twisterem. 

Zdjęcie Akwen Tropicana

Polecane atrakcje na miejscu:

Honorujemy karty

Na wypożyczenie sprzętu wodnego na Tropicanie (kajaków oraz desek sup – paddleboard) od 1 lipca 2022 r. honorujemy karty: Multisport plus, MultiSport classic, MultiActive, MultiSport Light, MultiSport Student, MultiSport Senior (do godz. 16.00).

Na jedną kartę przysługuje wypożyczenie sprzętu wodnego na 60 minut.

W ramach Medicover Sport możliwe jest wejście na teren kąpieliska w ramach biletu normalnego – dla dorosłych, oraz w ramach biletu ulgowego (dzieci i osoby powyżej 60. roku życia).

Karty umożliwiają również wypożyczenie sprzętu wodnego (kajak lub paddleboard) na 60 minut. 

Brodzik dla najmłodszych
Strefa dla nieumiejących pływać
Strefa dla umiejących pływać
Skip to content