Search
Close this search box.
100% AKWENości

Siłownia w Koziegłowach

Adres obiektu

ul. Piłsudskiego 3, 62-028 Koziegłowy

Telefon kontaktowy

61 646 04 81

Godziny funkcjonowania

codziennie w godzinach 6:30-22:00

akceptujemy płatności

gotówkowe i kartami płatniczymi

Uwaga! Przerwa technologiczna w terminie 17.06 -14.07.2024 r.

Strefa maszyn

Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki wykonywanych ćwiczeń. W naszej siłowni znajdują się maszyny na wszystkie partie mięśniowe. Maszyny przeznaczone do ćwiczeń poszczególnych partii mięśniowych.


Wyposażenie: 

stojak wielofunkcyjny z drewnianym podestem;

ławki: ławka rzymska, ławka płaska, ławka skośna, ławka regulowana (3 szt.), ławka regulowana na mięśnie brzucha, modlitewnik;

sztangi: sztanga prosta krótka, dwie sztangi łamane, trzy gryfy olimpijskie; maszyny półwolne: wyciskanie na barki, ściąganie oddzielnych uchwytów na plecy;

maszyny: na brzuch, na klatkę piersiową, regulowana – na klatkę – rozpiętki i na barki – tylni akton mięśnia naramiennego, na plecy, na odwodziciele/przywodziciele uda, na czworogłowy uda, na dwugłowy uda, na łydkę; suwnica do przysiadów, modlitewnik biceps/triceps, brama z dwoma wyciągami i regulacją wysokości;

sprzęt akcesoryjny: gumy do podciągania o różnym napięciu, trx, kółko na brzuch, maty duże, piłki duże, bosu, poduszka sensomotoryczna, stepy, piłki do rolowania różnej wielkości, skakanki, arm blaster, paraletki drewniane, pas obciążeniowy

Strefa wolnych ciężarów

Miejsce dla wszystkich tych, którzy preferują, ćwiczenia z wolnymi ciężarami.
Wyposażenie:
 ławki do ćwiczenia mięśni brzucha, modlitewnik na biceps z gryfem łamanym, hantle/kettle: zestaw hantli od 2 kg do 40 kg, hantli sześciokątnych 5 do 50 kg, zestaw kettlebell od 6 kg do 26 kg; ławka prosta i skośna do wyciskania.

Strefa cardio

Tu znajdują się nowoczesne bieżnie ze wznosami i programami treningowymi, steppery, orbitreki, ergonometry wioślarskie i rowery do spinningu. W zależności od Twoich potrzeb masz możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach.
Specjalizuje się w treningu aerobowym, czyli inaczej mówiąc tlenowym. Podczas ćwiczeń tego typu energia czerpana jest w dużej mierze z kwasów tłuszczowych, czego efektem jest spalanie tkanki tłuszczowej.

Wyposażenie strefy cardio: bieżnia (4 szt.), ergometr wioślarski (2 szt.), rower spinningowy (2 szt.), rower stacjonarny (2 szt.), orbitrek (2 szt.), stepper (2 szt.). 

Przypominamy, że oferujemy opracowanie indywidualnego planu ćwiczeń, a także diety wspomagającej osoby intensywnie ćwiczące. O szczegóły oferty warto pytać naszych instruktorów.

Nowość!
Użytkownicy naszej siłowni mogą bezpłatnie skorzystać z profesjonalnego analizatora składu ciała TANITA. By skorzystać z urządzenia wystarczy podejść do instruktora i poprosić o wykonanie pomiaru. Przeciwskazaniami do korzystania z urządzenia są ciąża i rozrusznik serca.

Trójbój siłowy z Przemkiem Karwańskim, zajęcia na siłowni w każdą środę 20:30-21:30.
Zapisy u instruktorów siłowni (liczba ograniczona – 6 osób), bilet w ramach wejścia na siłownię.

Akceptowane karty

Poznaj naszych instruktorów

Łukasz

Posiada uprawnienia instruktora siłowni oraz trenera personalnego na poziomie EQF3, EQF4. Specjalizuje się w treningu ogólnorozwojowym i funkcjonalnym.

Prowadzi trening stacyjny, ogólnorozwojowy składający się z ćwiczeń wielostawowych, globalnych, mających na celu wzmocnienie mięśni i poprawy wydolności, przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu, poprawiając przy tym wygląd sylwetki.

Jędrzej

Prowadzi zajęcia trójboju siłowego na poprawienie wyników siłowych w głównych bojach, czyli w wyciskaniu na klatkę piersiową, w przysiadzie, ze sztangą oraz martwym ciągu.

Damian

Posiada uprawnienia instruktora siłowni oraz trenera personalnego, jest dyplomowanym technikiem masażystą. Ma certyfikat z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji sportowej.

Jest certyfikowanym specjalistą do spraw żywienia i suplementacji. Jego specjalnością są treningi siłowe nastawione na konkretny cel: wypracowania pięknej sylwetki.

Skip to content