Search
Close this search box.

Tydzień z AKWENem #40

trzech chłopców, piłkarzy - ilustracja wpisu nawiazujaca do Dnia Chłopaka

Dziś wyjątkowo szeroko uśmiechamy się do chłopaków. Dużych i małych. Wirtualne uściski przesyłamy z okazji Waszego święta.

Co znajdą chłopcy (i nie tylko oni) wśród propozycji nadchodzącego tygodnia?

4 października zapraszamy na Bolechowo na Sportowo – Aktywny Czerwonak Nocą vol.33. Tych biegających i tych chodzących z kijami.

Tylko dziś do północy możecie zapisać się na CZERWONAK BIEGA DLA NIEPODLEGŁEJ – X Bieg i Marsz Niepodległości w pierwszym progu cenowym. To informacja, która powinna zainteresować przede wszystkim mieszkańców gminy, bo preferencyjna stawka dla nich wynosi zaledwie 30 zł. Później już tak tanio nie będzie. Link do zapisów podajemy tutaj: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/…/bieg…

Uwaga amatorzy i amatorki zajęć fitnessowych w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Do harmonogramu naszych stałych zajęć dołączył w poniedziałki CORE & STRETCH prowadzony przez Justynę Gembiak. Szczegóły dotyczące zapisów oraz cennik znajdziecie tutaj: https://akwenczerwonak.pl/grafik-zajec-fitness/

Pamiętajcie, że od poniedziałku zmieniają się godziny dostępności strefy odnowy biologicznej na pływalni w Koziegłowach. W tygodniu pracy czynna będzie od godz. 16.00 do 22.00, natomiast w weekendy i święta od godz. 9.00 do 22.00.

Weekend przed nami, jeśli pogoda dopisze nie zapomnijcie o Przystań AKWEN Marina Czerwonak, która jest do Waszej dyspozycji jeszcze tylko przez ostatni miesiąc!

Dobrego czasu!

Facebook
Platforma X
Email
Drukuj
Skip to content