Search
Close this search box.

Tydzień z AKWENem (15.07-22.07)

grupa osób podczas marszu nordic walking leśnymi drogami

Szanowni Państwo!

Od dzisiaj w każdy piątek będziemy informować na naszej stronie internetowej w zakładce AKTUALNOŚCI o wydarzeniach nadchodzącego tygodnia.  Przed Państwem pierwszy w tym miejscu, a kolejny (bowiem jest to stała nasza aktywność na FB) informator z cyklu: TYDZIEŃ Z AKWENEM.

***

W niedzielę 17 lipca na kąpielisku AKWEN Tropicana odbędzie się turniej siatkówki plażowej AKWEN Beach Volley Cup.

We wtorek 19 lipca na terenie pola golfowego Oskoma w Trzaskowie, będzie miał miejsce kolejny Marsz po zdrowie czyli spacer nordic walking. Marsz organizujemy we współpracy z Biegaczami Juniora.

Przez okres wakacyjny, czyli w lipcu i sierpniu, na boisku przy pływalni o godzinie 19.00 w każdy wtorek i czwartek razem z Zarządem Osiedla Leśnego organizujemy zajęcia fitness. Bilety można zakupić w kasie pływalni przed zajęciami w cenie 5 złotych.

Codziennie w sezonie wakacyjnym otwarte jest dla Państwa kąpielisko AKWEN Tropicana, na które serdecznie zapraszamy!  A przy okazji w soboty, niedziele oraz święta warto odwiedzić Zielony Labirynt znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.

Ponownie otwarte zostały po dwutygodniowej przerwie technologicznej pływalnia, siłowania oraz strefa odnowy biologicznej. W związku z półkoloniami, których częścią są zajęcia na basenie, informujemy, że dzieci przebywają tam każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 15.00 przez pięć najbliższych tygodni.

Przypominamy, że na kortach tenisowych w Bolechowie obowiązuje letni cennik. Oferujemy możliwość wypożyczenia rakiet.

Zachęcamy również do skorzystania z pola grillowego w Koziegłowach lub  Owińskach.

Coraz mniej czasu pozostało, by dołączyć do rywalizujących w zawodach Triathlon Czerwonak i Czerwonak Cross Duathlon. Polecamy gorąco! Szkoda byłoby przegapić zakończenie zapisów!

Facebook
Platforma X
Email
Drukuj
Skip to content