Search
Close this search box.

Zielony Labirynt w sezonie 2023!

Zielony Labirynt został otwarty 1 maja 2022 r.  Upływający czas zwiększa jego atrakcyjność – rosną i gęstnieją tuje tworzące korytarze, i coraz trudniejsze jest znalezienie właściwej ścieżki. Ale przecież o to chodzi w tej zabawie!

Przed sezonem 2023 dosadziliśmy kolejne drzewka zwiększając długość trasy do 1 000 metrów. W sercu labiryntu znajduje się drewniana altana – miejsce na krótki wypoczynek i nabranie sił przed dalszą drogą.

Przewodnikiem po labiryncie, podobnie jak w ubiegłym roku, jest krasnal Czerwinek, który tym razem zabierze odwiedzających w podróż po świecie owadów. Należy odnaleźć dziesięć stacji i odgadnąć nazwy owadzich bohaterów zaszyfrowane w rebusach. Wskazane literki ułożą się w hasło. Teraz już wystarczy udać się do wyjścia i odebrać nagrodę! Jaką? To oczywiście niespodzianka. Zdradzimy tylko tyle, że postępując zgodnie z instrukcją na etykiecie nagrody przyczynicie się do zwiększenia urody świata. I niektóre owady będą Wam bardzo wdzięczne!

Zielony Labirynt jest czynny od maja do sierpnia w soboty, niedziele i święta w godz. 10.00-18.00. Zapraszamy szczególnie podczas majówki: 1, 2 i 3 maja. Po odwiedzeniu labiryntu koniecznie udajcie się na spacer i zobaczcie Czerwonackie Mazury.

 

W tygodniu labirynt jest dostępny dla grup zorganizowanych. Należy tylko umówić wizytę pod nr tel. 509 750 711.

Zielony Labirynt w Owińskach ul. Plażowa 1, przy kąpielisku AKWEN Tropicana, na terenie Czerwonackich Mazur

Cennik: https://akwenczerwonak.pl/labirynt/

 

Krasnal Czerwonek przed tablicą powitalną do Zielonego Labiryntu

 

Karta zadań gry edukacyjnej w labiryncie

 

Facebook
Platforma X
Email
Drukuj
Skip to content