Search
Close this search box.

Tydzień z AKWENem #52

Witamy w przedświątecznym Tygodniu z AKWENem.
 
Przypominamy, że w ciągu najbliższych kilku dni nasze obiekty będą funkcjonowały w zmienionych godzinach. Jeśli planujecie nas odwiedzić sprawdźcie kiedy będziemy dla Was dostępni. Poniżej znajduje się Link do pełnego grafiku.
 
Jeśli potrzebujecie prezentu last minute to proponujemy karnet w świątecznym prezencie (z ekotorbą w gratisie) na korty tenisowe, pływalnię lub siłownie. Możecie je nabyć do końca roku. Poniżej link do wszystkich informacji związanych z akcją promocyjną „Karnet w Świątecznym prezencie”.
 
Zostało dosłownie ostatnie miejsce na drugi turnus zimowych półkolonii dla dzieci. Miejsce możecie kupić przez portal klienta. Więcej informacji znajdziecie w linku umieszczonym poniżej.
 
Tylko do końca roku możecie wziąć udział w Badaniu Klimatu Rowerowego. Po wypełnieniu ankiety macie szansę na zgarnięcie roweru, chociaż pogoda nie jest zachęcająca to z pewnością nowy rower będzie idealny na wiosnę. Poniżej znajdziecie link do wypełnienia ankiety.
 
15 stycznia organizujemy CZERWONACKIE MISTRZOSTWA BASENOWE. Zgłaszać swój udział należy do sołtysów lub przewodniczących rad osiedli, którzy mają czas na przekazanie do nas zgłoszeń do 11 stycznia.
 
Życzymy Wam wspaniałych Świąt! 
Facebook
Platforma X
Email
Drukuj
Skip to content