Search
Close this search box.

Tydzień z AKWENem (5-12.08)

Zwykle jest tak, że zanim zdążymy się zorientować – już… piątek. A jak piątek, to publikujemy naszą cotygodniową przypominajkę, co w AKWENie piszczy!
 
Trwają pełną parą przygotowania do TRIATHLON CZERWONAK 2022, przygotowania, których nie widzicie, bo wszystko dzieje się w triathlonowej kuchni (sukcesywnie zdradzamy co w pakietach startowych, jakie medale, numery startowe, z jakimi partnerami w tym roku współpracujemy i czego możecie się spodziewać – na profilu Triathlon Czerwonak).
 
Od poniedziałku można zapisać dzieci na TRIATHLON KIDS Czerwonak 2022. Pozostało jeszcze kilkanaście miejsc – nie zwlekajcie z decyzją, aby nie było za późno! Zabawa będzie przednia, gwarantujemy! Link do zapisów TUTAJ
 
Wakacyjne wtorki i czwartki należą niezmiennie do fitnessu pod chmurką. Zapraszamy wspólnie z Zarządem Osiedla Leśnego w Koziegłowach o godz. 19.00 na boisko przy pływalni.
 
I oczywiście kąpielisko AKWEN Tropicana Owińska, Zielony Labirynt, Przystań AKWEN Marina Czerwonak, wodny ogródek i pływalnia – smakują o tej porze roku wybitnie wakacyjnie, wiec warto do nas zaglądać. No, chyba, że jesteście na Seszelach.
 
Uwaga! W środę 10 sierpnia kąpielisko AKWEN Tropicana będzie wyjątkowo niedostępne ze względu na konieczne prace serwisowe.

 

Facebook
Platforma X
Email
Drukuj
Skip to content