Tydzień z AKWENem #47

Prawda jest taka, że wszyscy z niecierpliwością czekamy na jarmark. Bo któż nie lubi świątecznej atmosfery, która od niego się zaczyna i towarzyszy nam przez cały grudzień?
 
Obserwujcie profil wydarzenia AKWENowa Magia Świąt 2022 – Jarmark Świąteczny – tam sukcesywnie przedstawiamy wszystkich wystawców: rękodzielników, artystów, rzemieślników, którzy 3 grudnia będą oferować Wam to, co mają najcenniejsze – własne prace, wykonane z pasją i miłością.
 
A co w najbliższym tygodniu?
 
📌Już jutro,19 listopada zwartą ekipą jedziemy rowerami do Pawłowa Skockiego, bo to właśnie w sobotę przypada II Czerwonacko-Skocki Nocny Rajd Rowerowy.
 
📌Pogada wreszcie listopadowa, czyli zimno, a to najlepszy klimat na morsowanie. W niedzielne przedpołudnie zapraszamy do wspólnego morowania z Tropikalne Morsy. Gdzie? AKWEN Tropicana Owińska oczywiście!
 
📌Przypominamy, że trwają zapisy na II Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Scrabble , który odbędzie się 10 i 11 grudnia. Debiutanci scrabblują za darmo. Link do zapisów w wydarzeniu i na naszej stronie internetowej
 
📌Wpiszcie jeszcze koniecznie w kalendarze ostatnie w tym roku mikołajkowe Bolechowo na Sportowo – Aktywny Czerwonak Nocą vol.35 – przypadające dokładnie 6 grudnia. Uwaga! Towarzyszyć mu będzie dziecięca edycja biegu Mikołajkowe Bolechowo na Sportowo – Aktywne Dzieciaki #5. Spodziewać się można wyjątkowo gorącej atmosfery!
 
Kłaniamy się pięknie i życzmy dobrego weekendu!

 

Skip to content