Tydzień z AKWENEM #38

Dzień dobry w weekend! Zapraszamy na przegląd wydarzeń i aktywności:

TYLKO DO NIEDZIELI można zgłaszać swoje propozycje hasła w KONKURSIE na pływalni. Do wygrania jest karnet o wartości 300zł! Po więcej informacji zapraszamy do wpisu: https://akwenczerwonak.pl/konkurs-zostan-autorem-hasla-promujacego-wielorazowe-worki-na-buty/ Zachęcamy, bo naprawdę warto!😊

19 września na dworcu kolejowym w Owińskach – zainaugurujemy wraz z Gmina Czerwonak, kampanię „Gmina Czerwonak nosi odblaski”, podczas której będzie można otrzymać gadżety odblaskowe (przede wszystkim kamizelki), startujemy od 15:30.

21 września na skateparku w Koziegłowach odbędzie się Rowerowe Show, na którym swoje akrobacje zaprezentuje nam uczestnik Mam Talent Jonasz Pakulski. Wydarzenie organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności.

w czwartek 22 września #DzieńBezSamochodu – zachęcamy do przesiadki na rowery lub BEZPŁATNĄ (za okazaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu) w ten dzień komunikację miejską (pociągi, autobusy lub tramwaje) !!!

W sobotę 24 września odbywa się ostatni w tym roku spływ kajakowy. Zostało nam jeszcze kilka wolnych miejsc. Żeby się zapisać wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres: a.kaminska@akwenczerwonak.pl lub zadzwonić pod numer: 61 415 16 78.

Już 25 września (niedziela) zapraszamy na teren Czerwonackich Mazurów gdzie będzie odbywał się Czerwonak Cross Duathlon i Czerwonak Cross Duathlon KIDS! Nasi zawodnicy z pewnością będą wdzięczni za doping.

Wszystkim, którzy biegają lub maszerują z nami podczas Bolechowo na sportowo przypominamy, że na kolejnej edycji spotykamy się 4 października. Warto zanotować w kalendarzu 😊

Rozpoczęliśmy zapisy na CZERWONAK BIEGA DLA NIEPODLEGŁEJ – X Bieg i Marsz Niepodległości Startujemy oczywiście 11 listopada indywidualnie lub w sztafetach (5km, 10km, 5kmNW) oraz w biegach dzieci i młodzieży.

Zapisy: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/…/bieg…

Udanego weekendu 😊

Skip to content