Tydzień z AKWENem #35

Przed nami ostatnie wakacyjne dni!
 
Poniżej podajemy kilka informacji jak możecie spędzić z nami ten czas #na100%AKWENości
 
W sobotę i niedziele po raz ostatni w tym sezonie weekendowo czynna była AKWEN Tropicana Owińska, teraz czekamy tam na Was tylko do środy 31 sierpnia. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście nas w tym roku, to chodźcie bo okazji już naprawdę niewiele.
 
W weekend nasz zielony labirynt był ogólnodostępny po raz ostatni w tym roku. Przez okres września labirynt będzie dostępny wyłącznie dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej (nr tel.: 509 750 711)
 
Weekendowo i nie tylko polecamy wybrać się na pływalnie i plac wodny w Koziegłowach. Ogródek wodny będzie czynny tak długo jak tylko pozwoli pogoda!
 
We wtorek 30 sierpnia zapraszamy na Bolechowo na Sportowo – Aktywny Czerwonak Nocą #31! Możecie z nami pobiegać (do wyboru 5km lub 10km) albo wybrać się na marsz nordic walking (trasa 5km). Wstęp jak zwykle darmowy i bez zapisów 
 
Również we wtorek 30 sierpnia kończymy sezon letniego fitnessu na boisku przy pływalni. Wejściówki w cenie 5 zł do kupienia przed samymi zajęciami w kasach pływalni. Na zajęcia koniecznie zabierzcie ze sobą mate, obuwie sportowe i wodę.
 
Od 5 września startujemy z nowym sezonem wszystkich zajęć zorganizowanych: fitness, szkoła pływania i zajęcia na siłowni. Więcej informacji znajdziecie w zakładce grafik zajęć fitness https://akwenczerwonak.pl/grafik-zajec-fitness/
W przyszłym tygodniu pojawi się informacja na temat zajęć grupowych prowadzonych na siłowni.
 
Przy okazji zapraszamy Was 6 września na już ostatnią w tym roku edycję Marsz po Zdrowie – wspólny Rajd Nordic Walking #3 czyli spaceru nordic walking, który odbędzie się na terenie Przystań AKWEN Marina Czerwonak.
 
Przypominamy też o wciąż trwających zapisach na Czerwonak Cross Duathlon, który odbędzie się 25 września link do zapisów tutaj: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/…/duocykl…
Do limitu zostały 44 miejsca w występie indywidualnym oraz 16 miejsc dla dwuosobowych sztafet.
 

Skip to content