Search
Close this search box.

Projekt EKO STACJA SEGREGACJA nagrodzony

Nagrodzeni w projekcie ekologicznym
Otrzymaliśmy wczoraj nagrodę w konkursie „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”, który organizowany był przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Nagrodzony został nasz projekt EKO STACJA SEGREGACJA, który części z Was może być znany z naszych wydarzeń.
Gospodarzem wydarzenia był Jacek Bogusławski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego – jeszcze raz dziękujemy za docenienie! 
Środki, które otrzymaliśmy przeznaczymy na dalsze działania proekologiczne służące nam i naszej matce ziemi.
Gratulujemy pozostałym nagrodzonym z rejonu: Czerwonak, zobacz więcej, Sołectwo Czerwonak I oraz Fundacja Nasze Podwórko
 
♻️EKOSTACJA SEGREGACJA♻️
To miejsce, w którym nasi wolontariusze stoją na straży odpowiedniej utylizacji odpadów, a tych podczas organizacji imprezy sportowej jest baaardzo dużo.
Jednak EKOSTACJA to nie tylko odpady, to również woda do picia. Dokładniej cysterna z wodą, którą dostarcza nam Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągowe. Staramy się rezygnować z wody butelkowanej podczas naszych wydarzeń ze względów ekologicznych. Rozwiązanie, które zaproponowało nam GPW jest korzystne również dla zawodników – w każdej chwili mogą skorzystać z dolewki wody. Wielkie dzięki GPW!
EKOSTACJA SEGREGACJA z pewnością będzie rozwijała się dalej, to dopiero początek
#TheresNoPlanetB
eko stacja
dyplon sta
Facebook
Platforma X
Email
Drukuj
Skip to content