MARZEC w AKWENie

 
Zapraszamy Was na krótki rozkład jazdy, co się będzie działo u nas w marcu!

➡️ 1 marca zmienia się próg cenowy zapisów na Triathlon Czerwonak, który odbędzie się 8 czerwca. UWAGA: od 1 marca NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZAKUPU PAKIETU STARTOWEGO Z RABATEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY CZERWONAK – zapiszcie się już teraz!

➡️ 8 marca będziemy celebrować DZIEŃ KOBIET w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Tego dnia CKiR, pływalnia i siłownia będą nieczynne od godziny 19:00. Korzystanie z usług obiektu możliwe będzie do 18:30.

➡️ 12 marca spotykamy się podczas JUBILEUSZOWEJ, 50 edycji Bolechowo na Sportowo – Aktywny Czerwonak Nocą. Wstęp bez biletów i zaproszeń. Wpadajcie tłumnie, jak zwykle! Do wyboru trasa 5 km biegu, 10 km biegu lub 5 km marszu nordic walking. Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu.

➡️ 17 marca na hali w Czerwonaku, rozegrany zostanie AMATORSKI CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ . Możliwość zapisów jest nadal: ZOSTAŁY TRZY WOLNE MIEJSCA. Kontakt w sprawie zapisów: w.grabinski@akwenczerwonak.pl

➡️ 24 marca zapraszamy Was do wzięcia udziału w WIOSENNA GRA TERENOWA. Tym razem bawić będziemy się w okolicach Dziewiczej Góry w Czerwonaku. Startujemy o 14:00 . Wspólną grę zakończymy ogniskiem – zapewniamy gorącą herbatkę a prowiant zabierzcie we własnym zakresie.

➡️ Przypominamy o odbywających się na hali sportowej i w CKiR cyklicznych zajęciach fitness. Grafik z informacją o zapisach znajdziecie na naszej stronie internetowej, o tutaj: https://akwenczerwonak.pl/grafik/
 
➡️ Na naszej siłowni w Koziegłowach każdego dnia do Waszej dyspozycji są trenerzy personalni. Zachęcamy do skorzystania z oferty treningów personalnych z Damianem, Jędrzejem lub Łukaszem. O szczegóły pytajcie bezpośrednio u instruktorów.
 

Skip to content