MAJ w AKWENie

Witajcie w maju, maju w AKWENie!  Co się dzieje w tym miesiącu u nas? Spójrzcie poniżej:
 
– 1 maja otworzyliśmy sezon w Zielonym Labiryncie, w Owińskach. Możecie odwiedzać nas w soboty, niedziele i święta aż do końca sierpnia w godzinach 10:00 – 18:00. NIESPODZIANKA! Od 1-5 maja labirynt jest dla Was otwarty codziennie.
19 maja zapraszamy Was również na rodzinną MAJOWA GRA TERENOWA. Tym razem zbieramy się na Przystań AKWEN Marina Czerwonak. Na wydarzenie nie obowiązują zapisy, a szczegóły znajdziecie w wydarzeniu.
Przed nami 52 edycja Bolechowo na Sportowo – Aktywny Czerwonak Nocą, która odbędzie się 28 maja. Tego dnia przed startami dorosłych zapraszamy na bieg dzieciaki! O zapisach poinformujemy w wydarzeniu Bolechowo na Sportowo – Aktywne Dzieciaki #9
 
Przypominamy o odbywających się na hali sportowej i w CKiR cyklicznych zajęciach fitness. Grafik z informacją o zapisach znajdziecie na naszej stronie internetowej, o tutaj: https://akwenczerwonak.pl/grafik/
 
Na naszej siłowni w Koziegłowach każdego dnia do Waszej dyspozycji są trenerzy personalni. Zachęcamy do skorzystania z oferty treningów personalnych z Damianem, Jędrzejem lub Łukaszem. O szczegóły pytajcie bezpośrednio u instruktorów.

 

Skip to content