Grafik

1. Grafik w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
 16:00-17:00 AKROBATYKA
5-7 lat
(Warsztat Formy)
  
 17:00-18:00 ZUMBA
(Warsztat Formy)
   
18:30-19:15 ABS&CORE (AKWEN)18:30-19:15
ABT
(AKWEN)
  18:30-19:15 FAT BURNING/HIIT (AKWEN) 
19:30-20:15 BODY PUMP&SHAPE (AKWEN)19:30-20:15 BODY&MIND  (AKWEN)  19:30-20:15 STRETCHING (AKWEN) 
 19:30-21:00 BOKS (AKWEN) 19:30-21:00 BOKS (AKWEN)
 ikona plywaka20:15-21:00 AEROBIK
W WODZIE (AKWEN)
 ikona plywaka20:15-21:00 AEROBIK
W WODZIE (AKWEN)
 
20:30-21:15 ZDROWY KRĘGOSŁUP (AKWEN)20:30-21:15 BODY HARMONY (AKWEN)20:30-21:30 TRÓJBÓJ SIŁOWY (AKWEN)20:30-21:15 ZDROWY KRĘGOSŁUP (AKWEN) 
 ikona plywaka20:15-21:00 AEROBIK
W WODZIE (AKWEN)
 ikona plywaka20:15-21:00 AEROBIK
W WODZIE (AKWEN)
 

2. GRAFIK FITNESS – sala “LUSTRA” w Czerwonaku

PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
   17:30-18:30
GO BASKET
17:30-18:30 Akrobatyka
5-7 lat
(Warsztat Formy)
 18:30-20:30 Taniec dla par – początkujący
(M. Pyś)
   18:30-19:30 Akrobatyka
8+ lat
(Warsztat Formy)
19:30-20:30 Taniec dla par – (M. Pyś) 19:00-20:00 Latino Solo – początkujący 
(M. Pyś)
  
20:30-21:30 Latino Dance Fusion (M. Pyś) 20:00-21:00 Latino Solo – grupa zaawansowana
(M. Pyś)
 20:00-21:00 Sexy Dance
(A. Prętka)
 

3. GRAFIK FITNESS – sala “PIANKA” w Czerwonaku

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
  16:15-16:55 Judo 4-5 lat
(Akademia Judo)
  16:15-16:55 Judo 4-5 lat
(Akademia Judo)
  17:00-17:45 Judo 6-8 lat
(Akademia Judo)
  17:00-17:45 Judo 6-8 lat
(Akademia Judo)
 
  17:45-18:45 Judo 9+ lat
(Akademia Judo)
  17:45-18:45 Judo 9+ lat
(Akademia Judo)
  19-20 Taekwondo
10-14 lat (Klub Sportów Walki Czerwonak)
  20-21 Taekwondo 15+ (Klub Sportów Walki Czerwonak)  

4. Hala sportowa w Czerwonaku

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
8:00-9:40 SZKOŁA
11:50-13:40 SZKOŁA
14:45-16:20 SZKOŁA
8:00-11:40 SZKOŁA
14:45-16:20 SZKOŁA
8:00-16:00 SZKOŁA 8:00-11:40 SZKOŁA
14:45-16:20 SZKOŁA
08:00-11:40 SZKOŁA
13:50-15:30 SZKOŁA
16:20-17:30
AP BŁĘKITNI
16:20-17:30
AP BŁĘKITNI
16:00-17:30
AP BŁĘKITNI
   
17:30-19:00
GO BASKET
17:30-19:00
PSS JUNIOR
17:30-19:00
PSS JUNIOR
17:30-19:00
GO BASKET
17:30-19:00
GO BASKET
19:00-20:30
GO BASKET
19:00-20:30
GO BASKET
19:00-20:30
GO BASKET
19:00-20:30
GO BASKET
19:00-20:30
GO BASKET
Skip to content