Cztery godziny tańca i zabawy!

We wtorek o godzinie 18:00 otworzyliśmy drzwi sali widowiskowej na pierwszą podkoziołkową potańcówkę w ostatni dzień karnawału. Przedstawicielki AKWENu przywitały gości i zaprosiły do wspólnej zabawy. W roli wodzireja zagościł Artur Brążkowski, który poprowadził animacje i konkursy. Imprezę poprowadziła dobrze znana DJ-ka Julia Paluch, która na co dzień prowadzi zajęcia dla seniorów w naszej gminie. 

Taneczny podkoziołek1

Taneczny podkoziołek9

Taneczny podkoziołek5

Taneczny podkoziołek6

Taneczny podkoziołek7

Przestrzeń edukacyjna zamieniła się na kilka godzin w kawiarenkę „Pod Kozłem”, gdzie serwowano pączki ufundowane przez Sołectwo Koziegłowy. Natomiast Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągowe dostarczyło wodę pitną, a organizator zadbał o ciepłe napoje i inne słodkości.

Taneczny podkoziołek2

Taneczny podkoziołek3

Podczas imprezy towarzyszyła nam maskotka Podkoziołek o imieniu Karolinek, a to dzięki obecności i zaangażowaniu Zarządowi Osiedla Karolin. Z kolei nagrody w konkursach ufundowane zostały przez Zarząd Osiedla Leśnego w Koziegłowach (gadżety gminne oraz voucher do restauracji Nowakowski&Skitek) oraz CRKF AKWEN.

Tego wieczoru niesamowitych emocji dostarczyli nam Weronika i Przemek z Poznania w pokazie inspirującego tanga. Atrakcją wieczoru była fotobudka, która poprzez uwiecznione fotografie pozwolą zapamiętać wrażenia zdecydowanie na dłużej.

Taneczny podkoziołek10

 

Zdjęcia: Tomasz Szwajkowski

 

Skip to content