Akwenowa Magia Świąt – relacja

Ręcznie wykonana biżuteria, poduchy ze świątecznymi motywami, czapki, szaliki, zapachowe świece, pierniki wypieczone i ciasto na takie, które upiec można w domu, bombki, stroiki, świąteczne dekoracje. To i wiele jeszcze innych produktów można było nabyć podczas jarmarku, bez którego nasi mieszkańcy już chyba nie wyobrażają sobie czasu przygotowań do świąt. To najlepsza okazja, by zakupić coś oryginalnego na prezent i przy okazji wesprzeć lokalnych rzemieślników i twórców.

Było uroczyste odpalenie choinki, można było zrobić sobie zdjęcie w świątecznej ramce. I wysłać w świat z życzeniami najlepszych świąt z Czerwonaka!

fotoramka

W tym roku na jarmarkowej scenie przed Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach wystąpiło aż 13 zespołów dziecięcych z gminnych szkół i przedszkoli: Przedszkole nr 2 Krasnala Hałabały, Szkoła podstawowa im. Józefa Wybickiego w Czerwonaku, Szkoła Podstawowa im. Gen. Stefana  Roweckiego Grota  w Koziegłowach, Niepubliczne Przedszkole Skrzat, Grono Pedagogiczne z Gminnego Przedszkola im. Dzieci z Leszczynowej Górki, Przedszkole Akademia Odkrywców z Bolechowa, Gminne Przedszkole nr 1 Bajkowe Ludki, Szkoła Podstawowa im. Augusta Cieszkowskiego z Kicina, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne im. Św. Cecylii z Kicina, Publiczne Przedszkole Bańka Mydlana z Czerwonaka. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

występy dzieci na scenie

Boisko wielofunkcyjne przy pływalni tymczasowo stało się bajkowym lasem, w którym pośród choinkowych drzewek pochowały się leśne skrzaty i krasnale. Do bajkowego lasu przybył Mikołaj, który rozdał dzieciom ok 600 szt. paczek z upominkami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia.

siedzący Mikołaj

Wielkie podziękowanie za pomoc w organizacji Jarmarku:

Gmina Czerwonak, Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 lutego w Koziegłowach  , Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągowe w Koziegłowach , Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Zarząd Osiedla Leśnego w Koziegłowach, Transkom Sp. Z.o.o, Fabryka Armatury Hawle, ŁUK-BUD Stanisław Jarmuszkiewicz, MB Motors autoryzowany dealer i serwis Mercedes Benz, PAMOZ, Eko – Tom, Nadleśnictwo Babki , Zakłady Drobiarskie Koziegłowy, ORDO, Firma Tente Polska, Wystawcy – rękodzielnicy.

stoisko harcerzyStoisko zbiorka dla Nadiistoisko Boduszewostoisko z miodami

Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotogalerii na FB.

Skip to content