29.06.2019 Bezpieczny weekend

UWAGA ZMIANA!
Wydłużamy szkolenie w sobotę, a w niedzielę nie będzie zajęć.

CRKF AKWEN wraz z KRAVMED – firmą prowadzącą szkolenia w instytucjach państwowych i firmach prywatnych zaprasza na Bezpieczny weekend z AKWENEM

29 czerwca 2019 r. – sobota, godz. 10:00-17:00

W programie:
1. Szkolenie z postępowania w sytuacji zamachu terrorystycznego.
Poprowadzą je międzynarodowi instruktorzy z doświadczeniem na wielu misjach zagranicznych oraz operatorzy jednostek specjalnych. Szkolenie będzie miało charakter praktyczny i prowadzone będzie przy użyciu realistycznych środków pozoracji.
2. Zajęcia z przeciwdziałania aktywnemu strzelcowi, ratownictwo medyczne w postępowaniu po zamachu terrorystycznym. Uczestnicy poznają zasady postępowania w przypadku zaistnienia zagrożenia terrorystyczne-go w postaci aktywnego strzelca, zagrożenia wybuchem i ataku zakładniczego. Po przerwie poruszymy temat ratownictwa medycznego, w trakcie którego uczestnicy poznają sposoby pomocy ofiarom zamachów, ale również wypadków drogowych. Jest to wiedza uniwersalna, którą każdy powinien posiadać.

Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Bilety – 40 zł do nabycia w kasach pływalni w Koziegłowach

Przed rozpoczęciem szkolenia każdy uczestnik będzie zobowiązany do podpisania oświadczenia o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w szkoleniu, oraz do potwierdzenia pełnoletności przez okazanie ważnego dowodu osobistego.

Regulamin_bezpieczny weekend 2019

Skip to content