Złote Płetwy Wójta 2021 -relacja

W XVI edycji Mistrzostw Sołectw i Osiedli Gminy Czerwonak w pływaniu o Złote Płetwy Wójta zwyciężyło sołectwo Bolechówko-Potasze. Srebrne płetwy powędrowały do Czerwonak II, a brązowe do sołectwa Kicin.
W zawodach wzięło udział około 50 zawodników rywalizujących w 4 kategoriach wiekowych. Wzorem ubiegłorocznej edycji pływacy byli klasyfikowani w dwóch odrębnych kategoriach: amator oraz wyczynowiec (czyli osoba trenująca pływanie w klubie sportowym). W klasyfikacji generalnej punkty zdobywały pierwsze 3 miejsca w danej konkurencji
(z podziałem na amatorów i wyczynowców, podział nie dotyczył kategorii OPEN). Oprócz medali dla zwycięzców w każdej kategorii wręczone zostały również dyplomy i nagrody dla zawodników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w kilku konkurencjach, a dla najlepszych czekały statuetki. Patronem wydarzenia organizowanego przez CRKF AKWEN była Gmina Czerwonak.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie. I zapraszamy na kolejne zawody pływackiej w przyszłym roku!

Zobacz wyniki

Pełna galeria zdjęć (tutaj)

Skip to content