Zajęcia ABT i Zdrowy kręgosłup od września w Czerwonaku

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wracają zajęcia fitness na hali sportowej w Czerwonaku. Serdecznie zapraszamy już od 12 września!

18:00 – Zdrowy Kręgosłup
19:00 – ABT

Zajęcia poprowadzi Dagmara Więckowska. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ceny

  • karnet: 4 zajęcia (ważny 5 tygodni): 40 zł
  • karnet: 8 zajęć (ważny 10 tygodni):  72 zł
  • wejście jednorazowe: 15 zł

Zajęcia odbywać się będą w hali sportowej w Czerwonaku na ulicy Leśnej 6.

Zapisy telefoniczne prowadzone są pod numer telefonu 61 646 01 49. Czas trwania zajęć: 50minut/ jednostka zajęciowa.

Informacje o zajęciach

ABT (ang. abdominal, buttocks, thighs – brzuch, pośladki, uda) to trening wzmacniająco-kształtujący wykonywany do rytmicznej muzyki. Zaczyna się 10–15-minutową rozgrzewką, po której wykonuje się zestawy ćwiczeń, obejmujące głównie dolne partie ciała (brzuch, pośladki i uda). Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę i przyspieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, są też bezpieczne dla stawów i kręgosłupa.

Zdrowy kręgosłup to zajęcia profilaktyczne i terapeutyczne w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa. Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Wykorzystywane w treningu ćwiczenia wzmacniają także głębokie partie mięśniowe.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie zajęciami, w przypadku trzech nieuzasadnionych pod rząd nieobecności, osoba zostanie wykreślona z listy uczestników zajęć, robiąc tym samym miejsce kolejnej osobie z listy rezerwowej.

Skip to content