Utrudnienia w ruchu przy pływalni w Koziegłowach

Gmina Czerwonak wraz z Wykonawcą rozbudowy ulicy Piłsudskiego w Koziegłowach informują, iż w dniach od 01.06.2018 r. do 15.06.2018 r. powstaną dodatkowe utrudnienia w ruchu.

 

W dniach 01.06.2018 r. oraz 02.06.2018 r. prowadzone będą prace związane z budową nowego ronda na ulicy Piłsudskiego w obrębie zjazdu na Osiedle Leśne i do pływalni.

Ruch na opisanym skrzyżowaniu zostanie utrzymany, jednakże mogą wystąpić utrudnienia w związku z poruszaniem się sprzętu budowlanego i wprowadzeniem czasowego ruchu wahadłowego. Dla poprawy płynności ruchu zalecamy dojazd do Osiedla Leśnego poprzez ulice Piaskową oraz Poznańską. Pozostałych mieszkańców oraz uczestników ruchu prosimy o korzystanie w miarę możliwości z alternatywnych dróg dojazdu. Dojazd do pływalni i centrum kultury odbywać się będzie drugim wjazdem – bliżej ronda Powstańców Wielkopolskich.

 

 

 

 

 

 

Informacja 2

W dniach od 04.06.2018 r. do 15.06.2018 r. prowadzone będą prace związane z wykonaniem nawierzchni bitumicznej w ciągu głównym ulicy Piłsudskiego (od ul. Piaskowej do ul. Topolowej).

Ruch na opisanym odcinku zostanie utrzymany, jednakże mogą wystąpić duże utrudnienia w związku z poruszaniem się sprzętu budowlanego. Dodatkowo wprowadzone będą odcinkowe wyłączenia pasa jezdni poprzez wprowadzony ruch wahadłowy. Dla poprawy płynności ruchu zalecamy dojazd do Osiedla Leśnego poprzez ulice Piaskową oraz Poznańską. Pozostałych mieszkańców oraz uczestników ruchu prosimy o korzystanie w miarę możliwości z alternatywnych dróg dojazdu.

 

Skip to content