Udostępniamy niektóre nasze obiekty

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informujemy, że od dnia 4 maja dostępne będą następujące obiekty zarządzane przez CRKF AKWEN:

 1. boisko wielofunkcyjne Orlik 2012 przy ul. św. Wojciecha w Czerwonaku (możliwość korzystania ze wszystkich boisk równocześnie) otwarte w godzinach 12:00 – 20:00. Obowiązujący limit uczestników na każdym boisku to 6 osób plus osoba prowadząca zajęcia, na siłowni zewnętrznej do 5 osób. Limit dotyczy jedynie osób korzystających z obiektu, nie dotyczy osób niezbędnych do jego obsługi, zgodnie z Rozporządzeniem plac zabaw pozostaje zamknięty,

 2. kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Leśnej w Czerwonaku otwarty w godzinach 12:00 – 20:00. Obowiązujący limit uczestników na każdym boisku to 6 osób plus osoba prowadząca zajęcia. Limit dotyczy jedynie osób korzystających z obiektu, nie dotyczy osób niezbędnych do jego obsługi,

 3. kompleks sportowy w Owińskach otwarty w godzinach 9:00 – 21:00 po rezerwacji u kierownika obiektu pod numerem 61 646 01 62. Obowiązujący limit uczestników na każdym boisku to 6 osób plus osoba prowadząca zajęcia. Limit dotyczy jedynie osób korzystających z obiektu, nie dotyczy osób niezbędnych do jego obsługi,

 4. korty tenisowe w Bolechowie otwarte w godzinach 8:00 – 22:00 po rezerwacji telefonicznej kortu pod numerem telefonu 695 596 170. Maksymalny limit osób na korcie tenisowym określono na 4 plus osoba prowadząca zajęcia. W hali tenisowej można grać tylko przy rozsuniętych ścianach. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, obiekt będzie niedostępny. Rezerwacje zostają skrócone o 5 minut, aby umożliwić wymianę graczy na korcie bez ryzyka mijania się. Następni gracze mogą wejść na kort dopiero w momencie opuszczenia go przez poprzedników,

 5. Akwen Marina w Czerwonaku otwarta w godzinach 07:00 – 22:00 przy zachowaniu zasady, że z jednej łódki czy kajaka (sprzęt własny) mogą korzystać jednocześnie nie więcej niż dwie osoby (wyjątek dla osób zamieszkujących lub gospodarujących wspólnie np. rodzice z dziećmi wtedy limit 2 osób nie obowiązuje). Nie ma limitu liczebności jednostek pływających na danym obiekcie wodnym. Od 8 maja można cumować i pozostawić łódź. Opłaty realizowane są gotówkowo i za pomocą terminala płatniczego (sugerujemy wybór tej drugiej metody). Nadal obowiązuje zakaz korzystania z pola biwakowego, ogniska i domku grillowego. Dostępna jest toaleta.

 6. WakeSpot na Akwen Tropicanie w Owińskach użytkowanie po uzgodnieniu z najemcą obiektu Wakespot Team (www.wakespot.pl).

Z uwagi na panującą sytuację, a także rekomendacje Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia, wprowadzamy zasady bezpieczeństwa i ograniczenia, zarówno dla pracowników CRKF AKWEN, jak i dla Was, naszych klientów. Uprzejmie prosimy każdą osobę korzystającą z obiektów CRKF AKWEN o zapoznanie się z przedstawionymi zasadami na każdym z obiektów oraz o ich stosowanie.

Główne z nich dotyczące wszystkich obiektów to:

 1. Opiekun obiektu prowadzi weryfikację dotyczącą liczby osób przebywających na obiekcie otwartym a podczas zmiany zawodników lub w przerwie technicznej dezynfekuje obiekt i w tym czasie nie ma możliwości wchodzenia na obiekt.

 2. Obowiązuje bezwzględny nakaz dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt. Rekomendowane jest także systematyczne odkażanie rąk w trakcie zajęć. Do dyspozycji klientów obiektów dostępne będą płyny dezynfekcyjne.

 3. Obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania twarzy do momentu wejścia na boisko, w tym również w toalecie. Dla przebywających na boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy.

 4. Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego. Wyjątek stanowią toalety.

 5. Ze względów bezpieczeństwa rekomendujemy korzystanie z własnego sprzętu sportowego.

 6. Możliwość udostępnienia otwartych obiektów sportowych nie jest ograniczona limitem wieku. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z obecnie obowiązującymi zasadami dziecko w wieku do 13. lat może dotrzeć na obiekt tylko pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub innej osoby pełnoletniej. W przypadku przebywania na terenie boiska opiekun wliczany jest do osób przebywających na boisku.

 7. Na kortach tenisowych rekomendowane są płatności kartą. Płatności za rezerwację dokonuje w imieniu wszystkich grających jedna osoba, brak możliwości dzielenia płatności.

 8. Zalecane jest zachowywanie możliwie najczęściej dystansu przy uprawianiu sportu na otwieranych obiektach. Analogicznie jak przy np. przemieszczaniu się i bezpiecznych odstępach 2 metrowych.

 9. Po zakończeniu gry rekomendowane jest niezwłoczne opuszczenie obiektu, aby zapobiec gromadzeniu się większej liczby osób.

 10. Nie jest możliwe organizowanie jakichkolwiek zawodów/turniejów oraz innych przedsięwzięć o podobnym charakterze realizowanych w obszarze sportu powszechnego na obiektach otwartych.

 11. Ogólnodostępne place zabaw, siłownie zewnętrzne oraz skatepark pozostają nadal zamknięte.

Uprzejmie prosimy o wdrożenie także wzajemnej kontroli wśród uczestników zajęć na obiekcie, służącej zachowaniu wymienionych wyżej procedur. Prosimy o logikę w postępowaniu i akceptację wytycznych pracowników obiektu.

Nowe zasady korzystania z naszych obiektów wprowadzamy dla dobra wszystkich, a ich przestrzeganie ma na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i uszanowanie tymczasowo ustalonych zasad.

Życzymy owocnych treningów.

Szczegółowe zasady użytkowania poszczególnych obiektów do pobrania poniżej:

ZASADY UŻYTKOWANIA KOMPLEKSU SPORTOWO-REKREACYJNEGO PRZY UL. LEŚNEJ W CZERWONAKU

ZASADY UŻYTKOWANIA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO ORLIK 2012 PRZY UL. ŚW. WOJCIECHA W CZERWONAKU

ZASADY UŻYTKOWANIA KOMPLEKSU SPORTOWEGO W OWIŃSKACH

ZASADY UŻYTKOWANIA KORTÓW TENISOWYCH W BOLECHOWIE

 

Skip to content