Tysięczny pasażer tramwaju wodnego

W ostatnią niedzielę wakacji Tramwaj Wodny ,,Czerwonak” przewiózł tysięcznego pasażera, którym została Oliwia Kruk z Koziegłów. 7-letnia Oliwka wybrała się na AKWEN Marinę z mamą Martą, tatą Krzysztofem i braciszkiem Jasiem, aby podczas rejsu krajoznawczego po Warcie podziwiać przyrodę i widoki jakie można zobaczyć wyłącznie będąc na rzece. Nagrodą dla tysięcznego pasażera był karnet na pływalnię Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Pamiątkowy dyplom i nagrodę wręczyli Oliwce Wójt Jacek Sommerfeld i Dyrektor CRKF AKWEN Radosław Jaśkowiak.

Wyjątkowych pasażerów tego dnia woziła załoga Tramwaju Wodnego CZERWONAK w składzie: kapitan Tomasz Nogaj i marynarz Konrad Dąbrowski.

Dziękujemy Państwu za tak liczne korzystanie z usług naszego tramwaju wodnego i przystani rzecznej AWKEN Marina. Tramwaj Wodny CZERWONAK przewiózł w ciągu 2 miesięcy 1000 pasażerów, nie tylko mieszkańców Gminy Czerwonak, ale też wielu Poznaniaków, którzy w ten sposób poznają piękno naszej gminy.

A to jeszcze nie koniec, bowiem jego rejsy zaplanowane są do końca września – ostatnie rejsy w niedzielę 30 września. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy i gości spoza jej terenu, do wykorzystania okazji do przeżycia niecodziennych wrażeń związanych z pobytem na wodzie podczas rejsów tramwajem wodnym.

Dziękujemy naszym wspaniałym kapitanom i marynarzom, którzy bezpiecznie wożą pasażerów i tworzą wyjątkową atmosferę podczas rejsów, bosmanom za opiekę nad gośćmi AKWEN Mariny oraz członkom WGSW KILWATER za wsparcie i pomoc.

 

Skip to content