Tydzień z AKWENem #34

Inaugurujemy weekend!

Jeśli chcecie wiedzieć, co u nas w najbliższym czasie się dzieje (a dzieję się dużo!), to od tego są właśnie cotygodniowe piątkowe wpisy #tydzieńzAKWENEM! Zaczynamy mooocno:

Jutro TRIATHLON KIDS Czerwonak 2022 dla młodych sportowców, a popołudnie rozgrzeją nam główne zawody TRIATHLON CZERWONAK 2022. Zapraszamy Was całymi rodzinami na metę przy AKWEN Tropicanie w Owińskach, żeby dopingować zawodników!

We wtorek 23 sierpnia odbędzie się kolejne spotkanie miłośników nordic walking, Marsz po Zdrowie – wspólny Rajd Nordic Walking #3. Tym razem widzimy się na terenie AKWEN Tropicana Owińska.

Przypominamy, że cykl wtorkowych i czwartkowych zajęć fitness na boisku przy pływalni dobiega końca. Zostały nam ostatnie trzy wspólne treningi. Chodźcie i ćwiczcie razem z nami!

Tylko do 31 sierpnia można korzystać z AKWEN Tropicany w Owińskach. Sezon i tu nieubłaganie zbliża się do finału. Na kolejny trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.

30 sierpnia organizujemy Bolechowo na Sportowo – Aktywny Czerwonak Nocą #31. Jak zawsze gorąco zapraszamy do przebiegnięcia się z nami (do wyboru 5 lub 10 km) albo do pospacerowania z kijkami (na dystansie 5 km).

W dalszym ciągu możecie zapisywać się na Czerwonak Cross Duathlon, który będzie miał miejsce 25 września. Starujecie indywidualnie lub w sztafecie. Link do zapisów: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/duocykl-czerwonak

Dobrego tygodnia!

Skip to content