#TurystycznyCzwartek – zapowiedź

Czy znacie turystyczne legendy Puszczy Zielonka? Co oznacza czarna kropka na szlaku? Czy Kochanowski, Rey i Cieszkowski chadzali leśnymi duktami Puszczy Zielkona? O czym mówi nam tajemniczy słup? Czym jest biblioteka zapachów?

W pierwszy dzień wiosny zapraszamy Was do całkiem nowego formatu: #TurystyczneCzwartki. Format znajdziecie na naszym profilu na facebooku, na naszym koncie na Instagramie oraz na naszej stronie internetowej w zakładce Turystyka, gdzie należy wybrać ikonę turystyczny blog.

Turystyczny Czwartek to projekt, gdzie wraz z Tolą Akwenolą (naszą maskotką) i zaproszonymi specjalnymi gośćmi przedstawiać wam najciekawsze turystyczne miejsca w gminie czerwonak oraz na ternie puszczy zielonka. Pamiętajcie, że turystyka nie zna granic!

Przy okazji właśnie dzisiaj, w pierwszy dzień wiosny Urząd Gminy w Czerwonaku ogłosił konkurs turystyczno-filmowy „#KładkaŁączy”. Serdecznie zapraszamy Was do udziału. Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie: https://czerwonak.pl/pl/mieszkaniec/informacje/aktualnosci/konkurs-filmowy-kladkalaczy/6625 

 

 

 

Skip to content