Search
Close this search box.
,

Taneczne walentynki – relacja

uczestnicy warsztatów tanecznych

„Taniec to przyjemność i sposób na dobrą kondycję” – twierdzi Beata Hinc i Artur Brążkowski, para instruktorska, która poprowadziła walentynkowe warsztaty taneczne 14 lutego w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Uczestnicy poznali niezwykle zmysłową bachatę, taniec oparty na bliskości i intymnym dialogu pomiędzy partnerami, w którym mocno zaznaczone są ruchy bioder, a ciała tancerzy praktycznie cały czas pozostają w bliskim kontakcie. Prowadzący zaprezentowali podstawowe kroki i figury, panowie dodatkowo poznali zasady prowadzenia w tańcu. „Jesteście jak rama obrazu, którym są Wasze partnerki” –  wyjaśniał Artur, starając się przekazać jak ważną rolę pełni w tańcu mężczyzna – to on jest odpowiedzialny za prowadzenie i od jego umiejętności i zdecydowania zależy komfort taneczny partnerki.

Warsztaty pozwoliły otworzyć ciała uczestników na muzykę i nabrać pewności siebie, która jest nieodzowna w każdym rodzaju tańca. „To był fantastyczny pomysł na walentynkową randkę” twierdzili pytając jednocześnie o kolejne taneczne spotkania. Nie wykluczamy organizacji podobnych wydarzeń w przyszłości, choć raczej będą one miały charakter okazjonalny.

Pełna galeria zdjęć dostępna TUTAJ

taneczne walentynki taneczne walentynki taneczne walentynki taneczne walentynki

Facebook
Platforma X
Email
Drukuj
Skip to content