“Swoje nosisz, się nie prosisz”. Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnęliśmy konkurs, którego celem była promocja zastąpienia jednorazowych foliowych worków na buty (stosowanych dotąd na pływalni) torbami wielokrotnego użytku.
 
Nie mieliśmy łatwego zadania. Przyznajcie sami: spośród 60 propozycji haseł, które wpłynęły na ogłoszony przez nas na początku września konkurs wybrać to jedno, jedyne, najbardziej trafne… A hasła były świetne! Sporo wpisujących się w naszą – użyjmy marketingowego sformułowania – „strategię promocyjną”. Doceniamy bardzo Waszą kreatywność i zaangażowanie, i cieszy nas, że temat ekologii jest Wam bliski!
Hasła oceniali członkowie naszego zespołu wspomagani głosami przedstawicielek Urzędu Gminy Czerwonak.
 
Ostatecznie w głosowaniu wygrało – SWOJE NOSISZ, SIĘ NIE PROSISZ – autorstwa pani Jolanty Owczarek z Dębogóry!
 
Z panią Jolantą spotkamy się, by wręczyć jej nagrody (karnet na pływalnię o wartości 300 zł i zestaw AKWENowych gadżetów) jak tylko torby z hasłem zostaną wyprodukowane.
 
Podjęliśmy również decyzję, by wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali je również w pierwszej kolejności (bo będą dostępne dla naszych klientów przy okazji różnych wydarzeń). Po ich odbiór będzie się można zgłosić do administracji pływalni – w terminie, który podamy wkrótce.

 

Skip to content