Skejtuję z głową vol. 3 – relacja

W niedzielne słoneczne popołudnie 12 września KRÓL WROTEK – Adam Knop odwiedził nasz skatepark w Koziegłowach. Przypomnijmy Adam ma 165 tysięcy fanów na TikTok i ta liczba wciąż rośnie, zwłaszcza po wydarzeniu „Skejtuję z głową vol. 3”. Uczestników wydarzenia przywitał zespół organizatorski CRKF AKWEN z dyrektorem Piotrem Stańczakiem na czele, sołtyską Koziegłów p. Agnieszką Wierzbicką, która ufundowała koszulki dla dzieci oraz Adam Knop – KRÓL WROTEK.

Na początku wydarzenia wspomniano o zasadach bezpiecznego skejtowania, kodeksie zachowania na obiekcie i wspólnym dbaniu o porządek, by zwrócić uwagę na problematykę zmieniającego się klimatu na Ziemi.

Po wprowadzeniu i małej dawce teorii przyszedł czas na praktykę. Adam poprowadził warsztaty jazdy na rolkach i wrotkach oraz podzielił się poradami jak kręcić filmy na TikTok. Były konkursy z nagrodami, poczęstunek i giełda używanego sprzętu skejtowego.

Wydarzeniu towarzyszyła akcja charytatywna, na której zbieraliśmy pieniądze na leczenie ciężko chorego Tymka Bajera. Za przedmioty z giełdy, które przynieśli sami uczestnicy, drożdżówki od Piekarni Natura, wody od Hermes
Sp. z o.o., napoje i słodycze od zarządu Osiedla Leśnego w Koziegłowach każda kwota trafiła do puszki Tymka.

Z puszki dla Tymka uzyskano sumę 1013,16 zł. To jeszcze nie ostateczny wynik, nadal trwają licytacje na FB używanego sprzętu skejtowego, który pozostał z giełdy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wsparciem Tymka (można kupić jak i coś podarować, a także samemu wystawić) to zapraszamy na licytacje:
(20+) Otwórzmy Serca – Licytacje dla Tymka z Koziegłów | Facebook

Serdeczne podziękowania dla Sponsorów i Partnerów:

Czerwonackie TBS

Sołectwo Koziegłowy

Zarząd Osiedla Leśnego w Koziegłowach

Piekarnia Natura

Hermes Sp. z o.o.

Kilka zdjęć poniżej, a pełna fotorelacja: tutaj.
Król wrotek z dzieciakami na wrotkach Adam prowadzi chłopca na rolkach za ręce Król wrotek z dzieciakami na wrotkach Adam trzyma dziewczynkę na wrotkach za ręce dzieci w koszulkach skejtuję z głową stoisko z poczęstunkiem

Skip to content