Skejtuję z głową, vol. 3 – Król Wrotek na skateparku

Szanowni Rodzice!

Bardzo prosimy o rozpowszechnianie wśród młodzieży informacji o kolejnej edycji (trzeciej już) SKEJTUJĘ z GŁOWĄ. Zapraszamy 12 września (niedziela), o godz. 15.00 na skatepark w Koziegłowach. Atrakcją będzie obecność Adama Knopa, znanego w środowisku skejtowym wrotkarza o pseudonimie KRÓL WROTEK. Adam poprowadzi warsztaty jazdy na rolkach i wrotkach i podzieli się poradami jak kręcić filmy na TikTok. Wydarzeniu będzie towarzyszyła mini (albo maksi w zależności od odzewu) giełda używanego sprzętu skejtowego. Podczas spotkania będziemy zbierać środki na leczenie Tymka Bajera.

***

Tego nie możecie nie zobaczyć.
 
12 września w niedzielę na naszym skateparku poskejtuje z Wami (i z głową oczywiście też) KRÓL WROTEK, Adam Knop.
 
Że niby nie znacie? Niemożliwe. 165 tysięcy fanów na TikTok, obserwujących jego ekwilibrystyczne sztuczki i Was nie ma wśród nich? Nawet jeśli, to po tym czego będziecie świadkami na skateparku, na bank powiększycie grono followersów KRÓLA WROTEK.
 
No dobra, ale czego możecie się właściwe spodziewać?
 
Po pierwsze – warsztatów jazdy na wrotkach i rolkach, w przód, w tył, slalomem między kubeczkami. I paru innych sztuczek.
 
Po drugie – porad jak zostać gwiazdą TikTok w ramach autorskiego poradnika Króla Wrotek: „Kręcimy filmy tak, by inni chcieli je oglądać”. LOL.
 
Po trzecie – giełdy skejtowych rzeczy używanych. Przynieście deski, rolki, kaski, ochraniacze z których wyrośliście, a które mogą posłużyć kumplom/ kumpelom. Ważne! Sprzęty do oddania muszą byś sprawne i nieuszkodzone.
 
Po czwarte – spotkania z Tymkiem Bajerem. Nie takiego twarzą w twarz, bo Tymek jest chory i najpewniej nie pojawi się na skateparku, ale będą wolontariusze zbierający pieniądze na jego leczenie. O Tymku z pewnością słyszeliście i wiecie, że potrzebuje naszej pomocy. Nawet drobna suma, którą być może uda Wam się wysupłać z kieszonkowego jest ważna i złoży się na wielki gest solidarności z chorym kolegą.
 
Po piąte – niespodzianek ufundowanych przez partnerów wydarzenia, którymi są Czerwonackie TBS i  Sołectwo Koziegłowy.
 
START: godzina 15.00.
 
Rodzicieli możecie albo zostawić w domu, albo zabrać ze sobą. Może nawet lepiej zabrać ze sobą, niech też trochę poskejtują, bo dlaczego by nie…;-)
 
plakat ilustrujący wpis, zdjęcie Adama Knopa na wrotkach i informacje o dacie, godzinie i miejscu wydarzenia a także o oragnizatorze - CRKF AKWEN i partnerach: Czerwonackie TBS i Sołectwo Koziegłowy
 
 

 

Skip to content