SKEJTUJĘ Z GŁOWĄ, vol. 2. Hultaje. Spektakl Teatru Porywacze Ciał

W każdym z nas drzemie odrobina szaleństwa. Nawet w sztywnym pracowniku banku, chodzącym do pracy pod krawatem, z teczką pod pachą i myślącym wyłącznie – wydawać by się mogło – o stopach procentowych i prognozowanych zyskach. Nie wierzycie? Przyjdzie na spektakl plenerowy Porywaczy Ciał, którzy udowodnią, że gdy tylko pojawia się okazja (choćby krótka przerwa w pracy), największy sztywniak przeistacza się w prawdziwego skooterowca z hulajnogą pod stopą.

Na spektakl zapraszamy młodzież i dorosłych 4 października (niedziela), o godz. 12:30. Miejsce? Skatepark w Koziegłowach. Przy okazji przedstawienia przypomnimy skejtowy savoir vivre, który wspólnie z młodzieżą ustalaliśmy rok temu podczas pierwszej edycji SKEJTUJĘ Z GŁOWĄ. Dla najaktywniejszych uczestników spotkania – będą nagrody!

Koniecznie zabierzcie maseczki i pamiętajcie o bezpiecznych odległościach pomiędzy sobą!

Wydarzenie nie odbyłoby się bez wsparcia TBS Czerwonak. Dziękujemy również: Gminie Czerwonak i Księgarni Szkolnej na os. Leśnym 24 w Koziegłowach.

*

Teatr Porywacze Ciał to wielokrotnie nagradzany, profesjonalny teatr prywatny, który istnieje od 1992 roku. Tworzą go absolwenci wrocławskiej PWST – Katarzyna Pawłowska i Maciej Adamczyk. Tworzą spektakle autorskie i bardzo różnorodne – salowe, plenerowe, muzyczne, monodramy i działania na styku teatru i sztuki performance. Teatr prezentował swoje spektakle na najważniejszych scenach i festiwalach teatralnych w Polsce i za granicą.

Skip to content