Relacja ze Strefy Kobiet

W dniu 8 marca 2018 w godzinach 20:00-23:00 na pływalni w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach z okazji Dnia Kobiet Panie obchodziły swoje święto. W ten wyjątkowy czwartkowy wieczór basen, sauna i siłownia były przeznaczone wyłącznie dla płci żeńskiej.

Hol pływalni zamienił się w mały kiermasz, gdzie Wystawcy na swoich stoiskach zaprezentowali ofertę swoich produktów i specjalistycznych porad m.in. Gabinet kosmetyczny “HEBE” Aleksandra Czepek, Bra Fitting Izabela Bartkowiak bielizna, Małgorzata Nowak kosmetyki eco, Kopertówka Butik Hanna Stachowska, Katarzyna Maciąg Klub Zdrowego Stylu Życia, Dietetyk Hanna Płuszka. W tym dniu obowiązywały specjalne zniżki.

           

Oczywiście nie zabrakło zajęć w wodzie Aqua zumby oraz aqua fitness. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się seanse z saunomistrzem Mateuszem. W wolnej chwili można było odetchnąć przy kawie i pączku. Każda uczestniczka otrzymała upominek od Organizatora.

           

Serdecznie dziękujemy wszystkim usługodawcom za udział w tej imprezie, a wszystkim Paniom, które uczestniczyły w VII edycji Strefy Kobiet dziękujemy za fantastyczną zabawę.

Skip to content