Relacja z akcji: “Niedziela z Madagaskarem”

W ubiegłą niedzielę w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach fundacja Ankizy Gasy-Dzieci Madagaskaru miała okazję przybliżyć nam swoją działalność charytatywną. Jesteśmy dumni, że AKWEN wraz z GOK “Sokół” mieliśmy okazję współorganizować tak interesującą inicjatywę.

Uczestnicy mogli obejrzeć wystawę zdjęć sfotografowaną na wyspie Madagaskar autorstwa Dominiki Włoch, zobaczyć ciekawą prezentację „Madagaskar – okrutny Czarodziej”, zrobić zakupy na kiermaszu rękodzieła, ale przede wszystkim posłuchać o  doświadczeniach związanymi z pracą wolontariusza na Madagaskarze założycielki fundacji.

Punktem kulminacyjnym tego pełnego atrakcji dnia był taniec „Wyginam śmiało ciało” w wykonaniu najmłodszych pociech prowadzony przez animatorów  Teatru Muzycznego w Poznaniu. Dzieci miały również okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych, na których powstały przepiękne zwierzaki.

Kawa z Madagaskaru, herbata cynamonowa, kokosanki malgaskie oraz rękodzieła wsparły Fundację na kwotę przekraczającą 1500 zł, środki te zostaną przeznaczone na obiad świąteczny dla dzieci na Madagaskarze.

Zobacz pełną fotorelację.

Skip to content