Relacja z III Rodzinnego Rajdu Samochodowego z AKWENEM

W sobotę, 6 października odbył się III RODZINNY RAJD SAMOCHODOWY z AKWENEM. Na starcie stawiło się blisko 30 załóg, które miały do pokonania ponad 30-kilometrową trasę, prowadzącą przez bardziej lub mniej znane zakątki gminy Czerwonak. Uczestnicy musieli wykazać się dużą spostrzegawczością, sprawnością, wiedzą teoretyczną i praktyczną, aby bezbłędnie rozwiązać niełatwe zadania czekające na Nich na trasie rajdu.
Po drodze trzeba było m.in. rozwiązać zagadki geograficzne, wykonać działania matematyczne, odszukać tajemniczych napisów, znaleźć słynny pomnik przyrody oraz zaliczyć wymagającą próbę samochodową, Aby wykonać wszystkie zadania, trzeba było oczywiście prawidłowo czytać mapę i wytyczne, aby nie zabłądzić.
Wszystkie drużyny szczęśliwie dotarły do mety, która zlokalizowana była w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Tutaj czekał pożywny posiłek, nagrody i puchary dla najlepszych.

Wyniki

Trzy najlepsze załogi, które zdobyły najmniejszą ilość punktów karnych na trasie i tym samym zdobyły puchary III Rodzinnego Rajdu Samochodowego:
1 miejsce – załoga nr 8 Marika i Michał
2 miejsce – załoga nr 24 Martyna i Marek
3 miejsce – załoga nr 12 Marta, Krzysztof i Julia

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć (fot. Przemysław Kwarta):
Fotorelacja

Poniżej nadesłane zdjęcia naszych uczestników, podczas wykonywania jednego z zadań na trasie rajdu:

 

Skip to content