Punkt Szczepień Powszechnych w Centrum Kultury i Rekreacji

Od wtorku 11 maja w Centrum Kultury i rekreacji funkcjonuje Punkt Szczepień Powszechnych.
 
Szczegółowe informacje na temat sposobów i zasad rejestracji znajdą Państwo na stronie internetowej naszej gminy – TUTAJ.
 
Uwaga! Wchodzimy do budynku od strony ogródka grillowego i Wodnego Placu Zabaw (droga została precyzyjnie oznaczona) i dalej postępujemy zgodnie ze wskazówkami osób koordynujących proces szczepienia.
 
W sali widowiskowej są dostępne cztery stanowiska szczepień. Sala warsztatowa natomiast służy jako miejsce koniecznego po szczepieniu odczekania na ewentualne rekcje niepożądane. Zaszczepione osoby mogą opuszczać CKiR specjalnie udostępnionym wyjściem ewakuacyjnym vis a vis windy dla osób z niepełnosprawnością.
 
Aby proces postępował sprawnie prosimy o pojawianie się nie wcześniej niż 10 minut przed godziną wyznaczoną przy rejestracji.
 
Pytania? Wątpliwości?
 
Prosimy o korzystanie z ogólnopolskiej, całodobowej infolinii – nr tel. 989 lub gminnej (działającej od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-14:00) – nr tel. 888 410 228.

 *

Zdjęcie ilustrujące wpis przedstawia salę widowiskową w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach przystosowaną do potrzeb Powszechnego Punktu Szczepień (4 stanowiska szczepień, każde w odrębnym namiocie).
Grafika poniżej przedstawia numery telefonów podane we wpisie służące do rejestracji w celu zaszczepienia się i uzyskania szczegółowych informacji.
 

Skip to content