Pożar dachu hali sportowej w Czerwonaku 21.07.2022

Wczorajszy dzień zapamiętamy na długo.
 
Pożar dachu hali sportowej podczas jego remontu i błyskawiczna ewakuacja pracowników zdezorganizowały na moment naszą pracę.
 
Dzięki pomocy gminnych jednostek funkcjonujemy tymczasowo w biurach Gminnego Ośrodka Kultury “Sokół” w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach:
 
 – dyrekcja,
 – organizacja wydarzeń sportowych,
 – marketing i promocja
 
i Gminnego Przedsiębiorstwa Społecznego przy ul. Leśnej 8:
 
 – księgowość,
 – kadry i płace,
 – inwestycje i bezpieczeństwo informacji,
 – obiekty sportowe i pracownicy techniczni.
 
Nie działają telefony stacjonarne przypisane do hali, ale jesteśmy dostępni pod stałymi adresami e-mail. Funkcjonuje też numer stacjonarny centrali Centrum Kultury i Rekreacji: 61 811 11 51, który również może służyć do kontaktu z nami.
 
Bezpośrednie przyczyny pożaru badają w tej chwili stosowne służby. Zdajemy sobie sprawę, że remont potrwa kilka miesięcy i musimy uzbroić się w cierpliwość zanim znów będzie możliwe korzystanie z obiektu.
 
Dziękujemy za wszelkie deklaracje pomocy, troskę i ciepłe słowa, które zewsząd do nas docierają. Przede wszystkim jednak olbrzymie podziękowania należą się druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwonaku, OSP w Promnicach, Państwowej Straży Pożarnej z Poznania i Bolechowa, funkcjonariuszom z komendy policji w Czerwonaku i Straży Gminnej Czerwonak, urzędnikom z zarządzania kryzysowego UG Czerwonak i wszystkim innym osobom mocno zaangażowanym we wczorajszą akcję gaśniczą.
 
A także – naszym pracownikom za przytomność umysłu, szybkie reakcje i dodatkowe godziny pracy, konieczne w obecnej sytuacji.
 
Jesteśmy z Wami bez względu na wszystko na 100% AKWENości.

 

Skip to content