Ponad 5 tys. zł wpłynęło na rzecz WOŚP za sprawą DRUŻYNY AKWENU

CRKF AKWEN wystawiło w gminnych licytacjach  29. Finału WOŚP mecz piłki siatkowej z DRUŻYNĄ AKWENU. Z zastrzeżeniem, że zostanie on rozegrany dopiero po zniesieniu obostrzeń – w pierwszym dostępnym terminie.

Zaprosiliśmy do licytacji samozwańcze drużyny składające się z dziesięciu zawodników: sześciu na boisku i czterech w rezerwie. Nakręciliśmy krótki film dla podgrzania atmosfery, daliśmy cenę wywoławczą 100 zł i czekaliśmy na rozwój wypadków. I długo nic się szczególnego nie działo, skromne 100, 125 zł na początek, zastanawiająco mała liczba lajków pod postem, ale obserwując licytujących czuliśmy, że może być gorąco w finale. I było, choć to, co się wydarzyło przeszło nasze najśmielsze  oczekiwania.

W środę wieczorem 28 stycznia tuż przed zamknięciem licytacji PSS Junior deklaruje – 1500 zł. Wygrywa. A zaraz potem pojawia się propozycja pozostałych licytujących drużyn, by wszystkie wpłaciły najwyższe proponowane przez siebie kwoty i tym samym, aby skromny mecz z AKWENEM przerodził się w turniej siatkarski z prawdziwego zdarzenia.

E-skarbonka WOŚP została ostatecznie zasilona kwotą 5 456 zł, na którą złożyły się, obok zwycięzcy licytacji PSS Junior, drużyny: UKS GO BASKET Kicin, Lepsza Gmina Czerwonak i przyjaciele, Volley Bulls Radosław Rydz, Zielone Wzgórza Murowana Goślina, a także DRUŻYNA AKWENU.

Skip to content