Poleć z nami – wystawa modelarsko-paralotniowa, 7 listopada w CKiR

7 listopada w godz. 15:00-18:00 zapraszamy do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na wystawę sprzętu paralotniowego.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN wraz paralotniarzami i modelarzami będącymi w większości mieszkańcami gminy Czerwonak zrzeszonymi w Stowarzyszeniu Sportów Lotniczych „CZERWONAKI”. Partnerem wydarzenia jest Szkoła Paralotniowa Fly2Live z Leszna.

Odwiedzający goście będą mogli obejrzeć na żywo paralotnie, modele samolotów oraz szybowców o gigantycznych rozmiarach. Potencjalni nowi adepci sportów powietrznych dowiedzą się o szkoleniach, jakie trzeba odbyć, aby marzenia o lataniu realizować zgodnie z prawem lotniczym oraz zasadami bezpieczeństwa.

W specjalnej strefie dziecka będą przygotowane konkursy tematyczne z nagrodami. Z kolei wśród dorosłych będą rozlosowane loty paralotnią z pilotem kadry narodowej Tomaszem Kroteckim. Zapraszamy na 100% AKWENości.

Zdjęcie przedstawiające paralotniarza w locie wraz ze szczegółowymi informacjami na temat wystawy modelarko-paralotniowej Poleć z nami będącymi powtórzeniem treści notatki

Skip to content