O firmie

 

Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN powstało w 2004 roku i pełni rolę gminnych ośrodków sportu i rekreacji.

Zostało powołane celem realizacji misji gminy Czerwonak w zakresie sportu, turystyki i rekreacji, sformułowanej następująco: „Jesteśmy gminą atrakcyjnie położoną w obrębie aglomeracji poznańskiej. Dzięki licznym atutom środowiska naturalnego oraz rozwiniętej infrastrukturze stwarzamy korzystne warunki zamieszkania, spędzania wolnego czasu oraz prowadzenia działalności gospodarczej”.

Misja Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN

„Stwarzamy warunki, by mieszkańcy gminy kultywowali zdrowy i aktywny tryb życia. Dbamy o dynamiczny rozwój sportu, turystyki i rekreacji na terenie gminy”.

AKWEN zarządza obiektami sportowymi, rekreacyjnymi i turystycznymi na terenie całej gminy, organizuje imprezy sportowe, rekreacyjne i turystyczne dla mieszkańców gminy Czerwonak, a także współorganizuje wydarzenia o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

Spośród wielu obiektów na wyróżnienie zasługuje pływalnia i siłownia w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. To tu mieszkańcy naszej gminy najchętniej spędzają wolny czas korzystając z szerokiej oferty rekreacyjnej. Otwarte we wrześniu 2016 Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach posiada najnowocześniejszą salę widowiskową w okolicy. Dzięki temu mamy możliwość organizowania koncertów i konferencji na najwyższym poziomie.

Cieszą nas Państwa odwiedziny w naszych obiektach, które możemy liczyć nie w setkach a tysiącach.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej szerokiej oferty, ponieważ:

“Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu”.

Nagrody

certyfikat wyróżnienia sportowa gmina 2016
certyfikat wyróżnienia sportowa gmina 2012

Lista naszych obiektów

Skip to content