JUDO DLA DZIECI OD WRZEŚNIA

Zajęcia judo w Czerwonaku i Owińskach

Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej „AKWEN”  to  miejsce, w którym po raz kolejny Akademia Judo będzie prowadzić zajęcia sportowe dla dzieci. Dzięki współpracy „Akwenu” z  Akademią Judo Poznań, kolejny raz będziemy mieć możliwość trenowania młodych adeptów sportu rodem z Japonii.

– Ogromnie się cieszę, że zarówno Akwen jak i władze Czerwonaka są nam przychylne i otwarte na współpracę. Akademia Judo jest przemyślaną siecią ośrodków szkoleniowych, w których uczymy i bawimy – twierdzi prezes poznańskiego klubu Radosław Miśkiewicz. Jego “rodzina”, jak sam nazywa drużynę, rozwija się z roku na rok i chce, by ten progres był coraz większy.

– Czerwonak stwarza nam wspaniałe warunki do rozwoju dzieci, więc chcemy ten fakt wykorzystać w stu procentach. Wszystko dla  najmłodszych. Czasy są takie, że sport ma czasami trudną walkę z komputerem. My to zmieniamy od najmłodszych lat – deklaruje Miśkiewicz, którego Akademia prowadzi w Czerwonaku zajęcia dla dwóch grup wiekowych  (5-7 lat, 8 – 13 lat).

– Im wcześniej, tym lepiej! – zachęca Kamila Busse, która prowadzi zajęcia w hali przy Leśnej. Wyjaśnia jednocześnie, że rodzice tak młodych dzieci nie powinni bać się tego sportu. – Trening dla najmłodszych to gry i zabawy ruchowe z elementami judo. Dzieciaki mają po prostu frajdę, poznając krok po kroku tajniki tego sportu. Sportu, który – mimo wielkich tradycji z olimpijskimi na czele – jest w Polsce dość egzotyczny – zauważa trenerka.

– Nasza zawodniczka Eliza Wróblewska jest objęta programem szkoleniowym przygotowującym najzdolniejszych judoków w Polsce do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Oprócz tego zdobyliśmy już niezliczoną liczbę medali na zawodach rangi krajowej i europejskiej z Pucharem Europy włącznie. Chcemy, by może właśnie ktoś z Czerwonaka dołączył do grona medalistów olimpijskich. Dlaczego nie? – kończy z uśmiechem Radosław Miśkiewicz.

Zapraszamy na zajęcia:

Centrum Kultury Fizycznej AKWEN (Hala Sportowa)

ul. Leśna 6, 62-004 Czerwonak start; 04.09.2019

Godziny:

Grupa DZIECI 5-7 LAT

WTOREK 16:15-17:00

CZWARTEK 17:00-17:45

Grupa DZIECI 8-13 LAT

WTOREK 17:00-17:45

CZWARTEK 17:45-18:45

Lokalizacja:

Owińska, Szkoła Podstawowa

ul. Poprzeczna 10; start 03.09.2019

Grupa DZIECI 5-7 LAT

PONIEDZIAŁEK 15:00-15:45

CZWARTEK 15:15-16:00

Grupa DZIECI 8-13 LAT

PONIEDZIAŁEK 15:45-16:30

CZWARTEK 16:00-16:45

Program wspierany jest przez Urząd Gminy Czerwonak.

Pierwsza 2 zajęcia PRÓBNE!!!

Zapisy do klubu są otwarte, a więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.akademiajudo.pl.

 

 

Skip to content