Instruktor pływania. Oferta pracy

Dyrektor

Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN
ul. Leśna 6
62-004 Czerwonak

POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO PRACY

INSTRUKTOR PŁYWANIA

1. Obowiązki:

  1. prowadzenie zajęć z nauki pływania zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz bieżące prowadzenie dzienników zajęć i list obecności potwierdzających odbycie zajęć,
  2. prowadzenie zajęć nauki i doskonalenie pływania z grupami zorganizowanymi,
  3. prowadzenie indywidualnych zajęć nauki i doskonalenia pływania,
  4. dobór ćwiczeń i metod prowadzenia zajęć w sposób zachęcający klientów do systematycznego uczestnictwa i rozwoju umiejętności pływackich,
  5. przeprowadzenie testów kwalifikujących do grup szkoleniowych,
  6. dbanie o sprzęt sportowy służący do nauki pływania, przechowywanie
    w miejscach do tego celu przeznaczonych, regularne przeglądanie, konserwacja i naprawa,
  7. prowadzenie półkolonii letnich i zimowych.

 2. Wymagania:

  1. ukończenie 18 lat,
  2. posiadanie wiedzy, doświadczenia i umiejętności niezbędnych do wykonywania zadań instruktora pływania,
  3. posiadanie co najmniej wykształcenia średniego,
  4. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  5. nie skazanie za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
  6. uprawnienia instruktora pływania,
  7. dobra organizacja czasu pracy,
  8. odpowiedzialność i sumienność,
  9. wysoka kultura osobista.

3. Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  1.  umowa o pracę,
  2.  miejsce pracy: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach ul. Piłsudskiego 3, hala basenowa, parter.

4. Wymagane dokumenty:

  1. życiorys (CV),
  2. kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
  3. oraz inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach proszę kierować na adres: b.staszczak@akwenczerwonak.pl.

Zastrzegamy sobie, że nadsyłane oferty nie będą odsyłane.

Czerwonak, 09.01.2020 r.