Instruktor pływania – oferta pracy

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko

INSTRUKTOR PŁYWANIA

Zadania:

  1. Prowadzenie zajęć z nauki pływania zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz bieżące prowadzenie dzienników zajęć i list obecności potwierdzających odbycie zajęć,
  2. Prowadzenie zajęć nauki i doskonalenie pływania z grupami zorganizowanymi,
  3. Prowadzenie indywidualnych zajęć nauki i doskonalenia pływania,
  4. Dobór ćwiczeń i metod prowadzenia zajęć w sposób zachęcający klientów do systematycznego uczestnictwa i rozwoju umiejętności pływackich,
  5. Przeprowadzenie testów kwalifikujących do grup szkoleniowych,
  6. Dbanie o sprzęt sportowy służący do nauki pływania, przechowywanie w miejscach do tego celu przeznaczonych, regularne przeglądanie, konserwacja i naprawa.

Wymagania:

  1. Ukończenie 18 lat,
  2. Posiadanie wiedzy, doświadczenia i umiejętności niezbędnych do wykonywania zadań instruktora pływania,
  3. Posiadanie co najmniej wykształcenia średniego,
  4. Posiadanie obywatelstwa polskiego, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy
    o pracownikach samorządowych,
  5. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  6. Nieskazanie za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe.

 Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  1. Umowa o pracę 1/2 etatu,
  2. Umowa zlecenie do uzgodnienia,
  3. Miejsce pracy: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach ul. Piłsudskiego 3.

Oferujemy:

  1. Pracę w stabilnej organizacji,
  2. Możliwość rozwoju zawodowego,
  3. Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole.

Dodatkowo do umowy o pracę:

  1. Dodatkowe wynagrodzenie (trzynastka),
  2. Nagrody jubileuszowe,
  3. Pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: b.staszczak@akwenczerwonak.pl
lub przybycie do siedziby: Czerwonak ul. Leśna 6, w godz. 07:00 – 15:00

Dokumenty do pobrania:

Informacja-RODO_rekrutacja (pdf, 71 kB)

Informacja-RODO_rekrutacja (doc, 38 kB)

OŚWIADCZENIE – PRAWA PUBLICZNE (pdf, 105 kb)

Zastrzegamy sobie, iż nadsyłane oferty nie będą odsyłane.