6.10 III Rajd samochodowy – zmiana regulaminu

Uwaga!
Uczestnicy podczas rajdu nie mogą prowadzić ani uczestniczyć w agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie, w tym propagować określonych poglądów, idei i haseł politycznych.
Organizator zastrzega sobie prawo do nie dopuszczenia lub wykluczenia z rajdu osób naruszających powyższe postanowienie regulaminu.

W sobotę 6 października odbędzie się trzecia edycja turystycznej imprezy samochodowej: III Rodzinny Rajd Samochodowy z AKWENEM. Rajd wystartuje sprzed budynku Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Po odprawie technicznej każda drużyna otrzyma Kartę Drogową i tzw. itinerer – rodzaj mapy zawierający schematy skrzyżowań z zaznaczonym kierunkiem, w którym należy się udać.

Uczestnicy będą musieli współpracować ze sobą, wykazać się spostrzegawczością, aby poprawnie odpowiedzieć na pytania. Podczas Rajdu trzeba będzie wykonać również zadania zręcznościowe i próbę samochodową. Uczestnicy Rajdu będą mieli okazję zobaczyć ciekawe zakątki Gminy Czerwonak i obiekty sportowo – rekreacyjne „Akwenu”.

Limit uczestników to 50 załóg.

Gwarantujemy świetną zabawę. Na mecie w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach każdy otrzyma ciepły posiłek, zwycięskie ekipy – okazałe puchary, a szczęśliwcy nagrody rzeczowe.

Regulamin, samouczek rajdowy oraz zapisy elektroniczne znajdują się na: www.rajdyzakwenem.pl

Regulamin

Skip to content