Funkcjonowanie obiektów CRKF AKWEN

Szanowni Państwo!

Informujemy w jaki sposób funkcjonują w chwili obecnej nasze obiekty, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Rady Ministrów.

Przypominamy równocześnie o konieczność zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej wyłącznie maseczkami. Przyłbice, chusty czy kominy nie są uznawane za wystarczające do tego celu.

I) Pływalnia w Koziegłowach

W dni powszednie od godz. 6:30 do godz. 15:30 czas dostępności pływalni podzielony został na dwugodzinne bloki, pomiędzy którymi następują 15 minutowe przerwy na dezynfekcję i wietrzenie. Podczas przerw klienci nie mogą przebywać na terenie obiektu. Harmonogram funkcjonowania pływalni uwzględniający przerwy na dezynfekcję jest następujący:

 • 6.30-8.30
 • 8.45-10.45
 • 11.00-13.00
 • 13.15-15.15

Od godziny 15:30 do 22:00 można korzystać z pływalni W SPOSÓB CIĄGŁY (dezynfekcja jest przeprowadzana na bieżąco).

W weekendy pływalnia funkcjonuje od godz. 6:30 do 22:00 w sposób ciągły (bez przerw), a nasi pracownicy przeprowadzają dezynfekcję na bieżąco.

Limit osób przebywających jednocześnie na pływalni to 80 osób.

Niedostępne do odwołania pozostają zjeżdżalnia, jacuzzi oraz bicze wodne i hydromasaże w basenie rekreacyjnym.

Funkcjonuje strefa wellness:

 • W saunie suchej mogą jednocześnie przebywać maksymalnie 2 osoby, w saunach solankowo-ziołowej i parowej tylko jedna (w okresie od 12 do 28 lutego sauny będą dostępne przez cały tydzień, w godz. od 6:30 do 22:00). Uwaga: nieczynna jest beczka do schładzania ciała.
 • Z tężni mogą korzystać maksymalnie 4 osoby (w okresie od 12 do 28 lutego tężnie będą dostępne w godz. od 16:00 do 22:00).

Przy wejściu do obiektu obowiązuje dezynfekcja rąk, a w holu, przy suszarkach i w szatniach pływalni konieczne jest zakrywanie ust i nosa.

Obowiązuje zachowanie minimum 1,5 m dystansu społecznego oraz zakaz przebywania publiczności na pływalni.

Wszystkie aktywne w okresie 17.10.2020 r. – 11.02.2021 r. karnety na pływalnię zostają automatycznie przedłużone o okres zamknięcia obiektu.

Od poniedziałku 15 lutego wznawia działalność Szkoła Pływania AKWEN Studio zapraszając na zajęcia II semestru grupowej i indywidualnej nauki pływania. Powracają również zajęcia aqua fitness we wtorki i czwartki:

AQUA AEROBIK – godz. 20:15-21:00

AQUA TABATA – godz. 21:00-21:45

Szkoła Pływania AKWEN Studio, kontakt: Jan Ratajczak, e-mail: akwenstudio@akwenczerwonak.pl, tel. 509 750 709, od pon.-pt., godz.: 8:00-16:00.

II ) Siłownia w Koziegłowach

Siłownia, zgodnie z Rozporządzeniem, pozostaje nadal zamknięta. Zapisy Rozporządzenia nie pozwalają również na prowadzenia jakichkolwiek zajęć fitness.

III) CKiR w Koziegłowach

Funkcjonują w obowiązującym reżimie sanitarnym Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury SOKÓŁ.  Szczegółowe informacje na jakich zasadach – uzyskają Państwo na stronach internetowych tych jednostek.

Nadal nieczynna pozostaje kawiarnia Moje Kafe.

Istnieje możliwość wynajęcia sal: widowiskowej, edukacyjnej i warsztatowej – z zastrzeżeniami dotyczącymi liczby dostępnych miejsc (50%), utrzymywania dystansu, zakrywania nosa i ust oraz zakazu spożywania posiłków.

IV) Hala sportowa w Czerwonaku

Hala sportowa jest udostępniana wyłącznie upoważnionym podmiotom prowadzącym działalność w zakresie sportu, rekreacji i rozrywki,  bez udziału publiczności i wyłącznie w przypadku:

 • sportu zawodowego,
 • zawodników pobierających stypendium sportowe,
 • zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej lub paraolimpijskiej;
 • uprawiających sport w ramach ligi zawodowej,
 • zawodników uczestniczących we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub Polski Komitet Paraolimpijski i jego członków zwyczajnych,
 • szkolenia i współzawodnictwa w sporcie akademickim realizowanych przez Akademicki Związek Sportowy,
 • organizowania kursów i egzaminów w zakresie uprawnień trenerskich lub instruktorskich.

Szczegółowe informacje na ten temat uzyskacie Państwo od Wojciecha Grabińskiego, tel.: 507 922 024 (pon.-pt. w godz. 7:00-15:00).

V) Korty w Bolechowie

Korty tenisowe w Bolechowie są dostępne codziennie w stałych godzinach funkcjonowania: 7:30-22:30 z zastrzeżeniem, że na jednym korcie może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 5 osób. Obowiązują również standardowe zasad bezpieczeństwa (maseczki w pomieszczeniach socjalnych, dystans społeczny oraz dezynfekcja rąk).

Karnety na korty zostają automatycznie przedłużone o okres zamknięcia obiektu.

VI) Kompleks Orlik 2012 w Czerwonaku

Kompleks Orlik 2021 dostępny jest przy zachowaniu reżimu sanitarnego (marzec):

 • w tygodniu w godz. 14:00-22:00,
 • w weekendy w godz. 10:00-22:00.

VII) Kompleks sportowy w Owińskach

Boiska w Owińskach dostępne są po wcześniejszej rezerwacji (kontakt – Wojciech Grabiński: tel.: 507 922 024, pon.-pt., w godz. 7:00-15:00).

VIII) Skatepark w Koziegłowach

Skatepark dostępny jest w godzinach 9:00-18:00. Przypominamy jednak, że zgodnie z regulaminem, ze względów bezpieczeństwa, nie należy z niego korzystać podczas pogody stwarzającej ryzyko wypadku (deszcze, śnieg i oblodzenie takie ryzyko zwiększają).

IX) Dostępne są place zabaw, siłownie zewnętrzne oraz street workout’y – z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego

ZAPRASZAMY!

Skip to content