Festiwal Tenisa – 19 czerwca

W sobotę 19 czerwca 2021 na terenie boiska przy pływalni w Koziegłowach odbędzie się Festiwal Tenisa – wyjątkowe wydarzenie sportowe dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Dlaczego warto spróbować przygody z tym sportem? Tenis to dyscyplina wszechstronnie rozwijająca ruchowo, budująca odporność, redukująca stres i ucząca niestandardowego myślenia.

Na uczestników czekają pokazowe lekcje tenisa, ścieżka sportowych wartości oraz dodatkowe animacje. Impreza będzie okazją do poznania trenerów i organizatorów Wielkopolskiej Akademii Tenisa, którzy od września prowadzić będą cykliczne zajęcia tenisowe dla dzieci na terenie gminy Czerwonak, a wcześniej również zaproszą dzieci na półkolonie tenisowe. 

Trenerzy i animatorzy będą do dyspozycji dzieci w godzinach 10.00-17.00.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Ze względu na strukturę programu i związany z tym komfort dzieci, udział należy poprzedzić zgłoszeniem internetowym za pośrednictwem prostego formularza na stronie www.wlkptenis.pl

Organizatorem Festiwalu Tenisa jest Wielkopolska Akademia Tenisa. Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN jest partnerem wydarzenia.

Plakat reklamujący wydarzenie. Zawiera informacje podane w tekście wpisu.

Skip to content