Elektryk – oferta pracy

CRKF AKWEN aktualnie poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Elektryk
miejsce pracy: Koziegłowy

Zadania:

  1. Obsługa i kontrola prawidłowego działania wszelkich urządzeń technicznych
    i eksploatacyjnych,
  2. Sprawowanie stałego nadzoru nad właściwym działaniem urządzeń będących na wyposażeniu CRKF AKWEN,
  3. Prace remontowo-konserwacyjne.

Wymagania

  1. Wykształcenie minimum zawodowe: elektryczne, elektroenergetyczne, elektroniczne,
  2. Staż pracy 2 lata wykształcenie zawodowe, staż pracy 1 rok wykształcenie średnie,
  3. Posiadanie kwalifikacji zawodowych wymaganych do wykonywania pracy na powyższym stanowisku,
  4. Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę,
  2. Pełen pakiet świadczeń socjalnych i benefitów,
  3. Pracę w stabilnej organizacji,
  4. Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
  5. Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój.

CV należy składać za pośrednictwem poczty na adres: ul. Leśna 6, 62-004 Czerwonak lub na adres e-mail: b.staszczak@akwenczerwonak.pl w terminie do dnia 24.09.2021 r.

Telefon kontaktowy: 616460143

Zastrzegamy sobie, iż nadsyłane oferty nie będą odsyłane.

Czerwonak dnia 26.08.2021 r.