Dziękujemy Państwu za wyróżnienie!

Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN w Czerwonaku zostało laureatem nagrody ORŁY AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ 2018. Hasło przewodnie konkursu i kampanii reklamowej zorganizowanej wraz z telewizją TVN brzmi: “Logo Plebiscytów Branżowych Orły, zobaczysz tylko w firmach, które mają najlepszą opinię wśród swoich klientów”.

Założeniem konkursu było stworzenie zestawienia, które będzie po prostu fair dla wszystkich – zarówno firm jak i ich klientów. Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek smsów Premium, czy uiszczania wpisowego. Porównywano już istniejące oceny w internecie dla praktycznie wszystkich firm z branży. Kapitułą oceniającą byli zatem sami klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których klienci wychodzą po prostu zadowoleni.

Porównanych zostało 45 000 firm z całej Polski, przeskanowano ponad milion stron internetowych i przeanalizowano ponad 2 miliony ocen klientów. Nagroda została nam przyznana za 85% pozytywnych opinii klientów. “AKWEN” znalazł się w zaszczytnym gronie 6 wyróżnionych firm z Gminy Czerwonak, 86 z powiatu poznańskiego i 10 tysięcy firm z Polski.

Dziękujemy Państwu za tak wysokie oceny.

Świadczą one jak i ta nagroda, że nasz wysiłek, zaangażowanie i ciężka, codzienna praca jest przez Państwa – naszych klientów, oceniana bardzo pozytywnie i doceniana pod względem jakości naszej obsługi, naszych propozycji aktywności sportowo-rekreacyjnych skierowanych do Państwa, a także poziomu infrastruktury sportowej. Dopinguje nas to do dalszego  rozwoju we wszystkich aspektach naszej działalności, abyście Państwo czuli się z nami i u nas jak najlepiej.

Oprócz kategorii ,,Aktywności Fizycznej’’, ORŁY przyznawane są jeszcze w 32 kategoriach.  Szczegóły na: www.orly.pl i www.orlyaktywnoscifizycznej.pl

Wdzięczni pracownicy
Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej AKWEN w Czerwonaku

Skip to content