Czerwonacki Weekend Gamingowy. 2-3 października

Czerwonacki Weekend Gamingowy na 100% AKWENości odbędzie się w pierwszy weekend października, w sobotę i niedzielę w godz. 12:00-20:00.

Wydarzenia e-sportowe i gamingowe zyskują coraz większą popularność nie tylko wśród widzów, którzy kochają oglądać swoich ulubionych graczy. Fani chętnie uczestniczą w tego typu imprezach (online lub offline) nie wyłącznie jako obserwatorzy, ale również jako gracze-amatorzy.

Zapraszamy młodzież oraz dorosłych na Czerwonacki Weekend Gamingowy 2 i 3 października do CKiR w Koziegłowach. Liczymy na integrację młodzieży podczas wirtualnych  zawodów, gdzie podstawową zasadą jest fair play, jak w każdym sporcie. Wynik i tu jest istotny (na tym polega rywalizacja), ale najważniejsza jest radość płynąca z dobrej zabawy.

Główną atrakcją imprezy będzie turniej FIFA21 rozgrywany w specjalnie przygotowanej strefie. Pierwszego dnia zapraszamy do gry uczniów szkół podstawowych gminy Czerwonak, natomiast drugiego dnia wszystkich chętnych.  Dla najlepszych graczy przewidziane są atrakcyjne nagrody.

To jednak nie wszystko – przewidujemy  między innymi strefę free2play z grami atrakcyjnymi dla całych rodzin. Będą gry retro dla osób bardziej doświadczonych w gamingu oraz strefa VR – wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo zagracie w trambambulę oraz ping-ponga – dla odmiany w najprawdziwszym realu. 

Imprez uzupełnią odwiedziny gości specjalnych. Jakich? Zdradzimy wkrótce.

Zapisy:
* turniej dzieci 2 października:
 https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/cwg-dzieci
* turniej OPEN 3 października
https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/cwg

KLIKNIJ W LINK Regulamin turnieju dla młodzieży szkolnej – 2 października

KLIKNIJ W LINK Regulamin turnieju open – 3 października

Grafika będąca skrótem wpisu. Powiela informacje tekstowe.

Skip to content