Czerwonacki Weekend Gamingowy. 2-3 października

Czerwonacki Weekend Gamingowy na 100% AKWENości odbędzie się w pierwszy weekend października, w sobotę i niedzielę w godz. 12:00-20:00.

Wydarzenia e-sportowe i gamingowe zyskują coraz większą popularność nie tylko wśród widzów, którzy kochają oglądać swoich ulubionych graczy. Fani chętnie uczestniczą w tego typu imprezach (online lub offline) nie wyłącznie jako obserwatorzy, ale również jako gracze-amatorzy.

Zapraszamy młodzież oraz dorosłych na Czerwonacki Weekend Gamingowy 2 i 3 października do CKiR w Koziegłowach. Liczymy na integrację młodzieży podczas wirtualnych  zawodów, gdzie podstawową zasadą jest fair play, jak w każdym sporcie. Wynik i tu jest istotny (na tym polega rywalizacja), ale najważniejsza jest radość płynąca z dobrej zabawy.

Główną atrakcją imprezy będzie turniej FIFA21 rozgrywany w specjalnie przygotowanej strefie. Gramy na platformie PlayStation 4.

Dzień pierwszy, to czas dla młodzieży ze szkół podstawowych naszej gminy. Udział jest bezpłatny – wystarczy się tylko zarejestrować (link poniżej). Drugiego dnia planowany jest turniej open (bilety są dostępne pod linkiem również poniżej)

Uwaga! Warto wziąć udział nie tylko dla samej przyjemności wirtualnej rywalizacji (choć emocje są jak najbardziej prawdziwe!), ale również by powalczyć o cenne nagrody!

Turniej dla uczniów szkół podstawowych, sobota 2/10:

> miejsce pierwsze – voucher o wartości 500 zł

> miejsce drugie – voucher o wartości 400 zł

> miejsce trzecie – voucher o wartości 300 zł.

Turniej open, niedziela 3/10:

> miejsce pierwsze – voucher o wartości 1000 zł

> miejsce drugie – voucher o wartości 700 zł

> miejsce trzecie – voucher o wartości 500 zł.

Vouchery będzie można zrealizować w jednym z marketów oferujących m.in. sprzęt komputowy.

To jednak nie wszystko – przewidujemy  między innymi strefę free2play z grami atrakcyjnymi dla całych rodzin. Będą gry retro dla osób bardziej doświadczonych w gamingu oraz strefa VR – wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo zagracie w trambambulę oraz ping-ponga – dla odmiany w najprawdziwszym realu. 

ZAPISY:
* turniej dzieci 2 października:
 https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/cwg-dzieci
* turniej OPEN 3 października
https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/cwg

KLIKNIJ W LINK Regulamin turnieju dla młodzieży szkolnej – 2 października

KLIKNIJ W LINK Regulamin turnieju open – 3 października

Grafika będąca skrótem wpisu. Powiela informacje tekstowe.

Skip to content